Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus'un Ses Sistemi Donanım Çeşitleri Hakkında

Rıdvan Eskici

Soru

Merhabalar ben aranızda yeniyim 2013 model focus almayı düşünüyorum yalnız aklıma takılan bir konu var tecrübelerinizle aydınlatmanızı bekliyorum.
- Akrabamda 2013 model focus titanium x tekno+smart paket araç var üzerinde sony teyp var orjinal ve ses akışı, gücü bayağı güçlü
-Bir başka arkadaşımda 2016 focus trend x var onun teyibi farklı ses diğer araca göre az cıkıyor şimdi sorum şu yeni alacagım araç titanium+smart paket fakat araca navigasyon görüntü sistemi takılmış oem parça. yani bu araçta önceden sony teypmi vardı bilmiyorum araç bana uzak bir yerde bu aracın ses gücü tit.x tekno smart paket araçla aynı şekilde mi yoksa öncesinde sony olup olmadıgını bilmedigimiz için az cıkma ihtimalide varmı yani ses gücü sony teyipten mı kaynaklı yoksa smart veya tekno paketle mı alakalı. teşekkürler iyi günler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 14 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Soruyu anlamadım. Karışık anlatmışsınız biraz sadeleştirip tam neyi sorduğunuz tekrar sorarsanız belki yardımcı olabilirim ya da diğer arkadaşlardan cevap bekleyelim :)

Bu arada OEM derken? emin misiniz öyle olduğuna

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
17 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Soruyu anlamadım. Karışık anlatmışsınız biraz sadeleştirip tam neyi sorduğunuz tekrar sorarsanız belki yardımcı olabilirim ya da diğer arkadaşlardan cevap bekleyelim :)

Bu arada OEM derken? emin misiniz öyle olduğuna

Simdi usta en bos focustaki ses sistemiyle (hoparlör) titanyum smarttaki ayni mi ses cikis gucu bakimindan yani sony sistemle beraber hoparlorde degisiyo mu sonyli donanimda

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 dakika önce, Rıdvan Eskici yazdı:

Simdi usta en bos focustaki ses sistemiyle (hoparlör) titanyum smarttaki ayni mi ses cikis gucu bakimindan yani sony sistemle beraber hoparlorde degisiyo mu sonyli donanimda

Tabii ki değişiyor :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, Rıdvan Eskici yazdı:

Usta bu donanimla mi alakali sony muzik sistemiyle mi alakali alacagim arac titanium smart paket ama uzerinde sony teyp yok ekranli teyp var buyuk ekran yani

Sony ile gelen hoparlör ve sony'siz gelen hopörler var. Donanım ile değişmiyor özetle.

Ana ünite değişti ve bu ürün dandikse haliyle çıkış kalitesi düşer. Araba 2.el öncesinde ne söküldü ne takıldı ne yaptılar bilemeyiz, kapıları söktürün bakın emin olmak istiyorsanız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
15 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Sony ile gelen hoparlör ve sony'siz gelen hopörler var. Donanım ile değişmiyor özetle.

Ana ünite değişti ve bu ürün dandikse haliyle çıkış kalitesi düşer. Araba 2.el öncesinde ne söküldü ne takıldı ne yaptılar bilemeyiz, kapıları söktürün bakın emin olmak istiyorsanız.

Tamam usta tesekkir ederim bilgileniriz icin arac 2013 model 1.6 tdci kazadiz belasiz boyasız 38 bin kmde 72 bin tl sizce pahali mi titanium smart paket

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Rıdvan Eskici yazdı:

Tamam usta tesekkir ederim bilgileniriz icin arac 2013 model 1.6 tdci kazadiz belasiz boyasız 38 bin kmde 72 bin tl sizce pahali mi titanium smart paket

Bilemiyorum galerici vs değilim malum :D Emsal ilanlara bakarak az-çok kararı vermişsinizdir bu saatten sonra parayı artık düşünmeyin beğendiyseniz hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bilemiyorum galerici vs değilim malum :D Emsal ilanlara bakarak az-çok kararı vermişsinizdir bu saatten sonra parayı artık düşünmeyin beğendiyseniz hayırlı olsun.

Ustam bir buluşmada benim ses sistemine bi ayar çeksek  ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Rıdvan Eskici yazdı:

Merhabalar ben aranızda yeniyim 2013 model focus almayı düşünüyorum yalnız aklıma takılan bir konu var tecrübelerinizle aydınlatmanızı bekliyorum.
- Akrabamda 2013 model focus titanium x tekno+smart paket araç var üzerinde sony teyp var orjinal ve ses akışı, gücü bayağı güçlü
-Bir başka arkadaşımda 2016 focus trend x var onun teyibi farklı ses diğer araca göre az cıkıyor şimdi sorum şu yeni alacagım araç titanium+smart paket fakat araca navigasyon görüntü sistemi takılmış oem parça. yani bu araçta önceden sony teypmi vardı bilmiyorum araç bana uzak bir yerde bu aracın ses gücü tit.x tekno smart paket araçla aynı şekilde mi yoksa öncesinde sony olup olmadıgını bilmedigimiz için az cıkma ihtimalide varmı yani ses gücü sony teyipten mı kaynaklı yoksa smart veya tekno paketle mı alakalı. teşekkürler iyi günler

Arka kapılarda tweeter var ve ses geliyorsa, sony olma ihtimali yüksek (sony sistemde toplamda 9 hoparlör var, diğerinde 6 hoparlör var)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Arka kapılarda tweeter var ve ses geliyorsa, sony olma ihtimali yüksek (sony sistemde toplamda 9 hoparlör var, diğerinde 6 hoparlör var)

en kolay yolu budur.

hatta konsoldaki hoparlör daha kesin sonuç verir, sonradan takan anca 3-5 kişi vardır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Ozan Kar yazdı:

en kolay yolu budur.

hatta konsoldaki hoparlör daha kesin sonuç verir, sonradan takan anca 3-5 kişi vardır.

aynen dediğiniz gibi usta hem arka kapılarda hem ön kapılarda twiter var konsolda da hoparlör var baktım fotoğraflara şimdi teşekkürler bilginiz için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.