Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Dış Aynalardaki Sinyalin Hafif şekilde Oynaması

Koray Kahraman

Soru

Değerli Arkadaşlar,

2014 model Focus Titanium Benzinli Powershift aracım var. Geçtiğimiz günlerde dış dikiz aynalarındaki sinyallerin hafif bir şekilde oynadığını fark ettim. Başka bir çok araca da baktım, onlarınki çok sıkı, hiç kıpırdamıyor bile. Acaba bunları sıkılaştırmak için aynanın içini açıp bir şeyler mi sıkıştırsam diye düşünüyorum. İnternetten aynanın el yardımıyla söküldüğünü buldum fakat sinyalleri sıkılaştırmak için sanki dış muhafaza kapağının da sökülmesi gerekir diye düşünüyorum. Bunu yapmaya çalıştım fakat kapak çıkmayacak gibi duruyor. Kolay bir yolunu veya videosunu paylaşacak olan var mı?

Şimdiden teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Aynanız tırnaklı. Yani cam kısmı. Sökerken tırnakları kırılabilir. Bence şunu yapın. Aynayı içeriden ayarlarken dn iç ve en alt konuma getirin. Sonra sanırım sinyal girişini görürsünüz. Tornavida yardımıyla camı sökmeden hafifce oturtun yuvasına. Tabi bu söylediklerim sinyal ampülünün oynadığını düşünerek söylendi. Sinyal muhafazası için değil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
15 dakika önce, Koray Kahraman yazdı:

Doğan Bey, cevabınız için teşekkürler. Benim sorum sinyalin dışındaki şeffaf plastiğin oynaması ile ilgiliydi. Yine de teşekkürler.

Servise goturun, aynasini cikartip icerden japonla yapistirsinlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.