Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Vıofo A119 Araç Güvenlik Kamerası...

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Teoman S. yazdı:

A129 alabilirsin. Çift kameralı. Bazen güncel kampanyalar yapılıyor. 110-120 dolar arası. Feyste bir grup var ordan indirimleri takip edebilirsin. Ve Viofo gerçekten iyi bir marka.

Güzelmiş... sadece aliexpreste 900 tl cik ? 

--1 dakika sonra eklendi--

Gg da 950 ye varmış!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rusyadan gönderim yapmaz Türkiye'ye. Gearbest/ Banggood tan bak. Banggood ( Gümrük vergisini kendisi ödüyor yaklaşık 300 tl lik vergiden yırtmış oluyorsun) Artık gümrükçüler çok didikliyor. Tutar düşük yazması bi anlam ifade etmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Rusyadan gönderim yapmaz Türkiye'ye. Gearbest/ Banggood tan bak. Banggood ( Gümrük vergisini kendisi ödüyor yaklaşık 300 tl lik vergiden yırtmış oluyorsun) Artık gümrükçüler çok didikliyor. Tutar düşük yazması bi anlam ifade etmiyor.

Evet, Ben xiaomi 70mai aldım. 169 Tl ödedim. 30 dolar falandı. 14,90 yazmışlar kutuya. Gümrük inanmadı kart ekstresi istedi. 35 tl Gümrük çıkardılar. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Son 15 gündür inanaın onlara tebligat falan  mı geldi bilemem ama acımıyorlar. Bu zamana kadar inanın uğraşmıyorlardı üzerindeki tutarı yemiş gibi görünüyorlardı ama artık para lazım. Hele üzerine farklı tutar yazdırmayın daha beter yapıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Onur Sezgin yazdı:

@Serdar yaman canım sen bunu alalı nerdese 1 yıl olacak... yeni modeller çıkmıştır... var mı bildiğin düzgün bir model? 

--2 dakika sonra eklendi--

Ohoooo 2 yıl olacakmış ?

Canım benim aktif olarak 3 araçta kullanıyorum boşver çift kamerayı al geç

bunu ?

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Onur Sezgin yazdı:

110 dolarlık bisiklet için yolbilgisayarını geçirmiştim... daha dolar 3,8 iken... ama dediğiniz gibi denetimler sıklaşmıştır şimdi...

Satıcı fake link açıp 2 parça tahsilatla toplam bedeli alırsa; yani atıyorum 20+90usd olarak iki ödemeyle toplam bedeli alıp siparişi gönderirse o zaman gümrüğe 20usd tahsilat ekstresi ibraz edilebilir ? işe yaramaz mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Kerem Bozdoğan yazdı:

Satıcı fake link açıp 2 parça tahsilatla toplam bedeli alırsa; yani atıyorum 20+90usd olarak iki ödemeyle toplam bedeli alıp siparişi gönderirse o zaman gümrüğe 20usd tahsilat ekstresi ibraz edilebilir ? işe yaramaz mı?

Bilmiyorum ki! Aliexpress üzerinden öyle bşey yapılabiliyor mu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha önce gelmedi diye parasını iade aldığım bir ürün sonradan gelmişti. Satıcıya tekrar sipariş verdim, ödemeyi yapıp hemen onayladım ve ürünü gönderme diyip durumu açıkladım. Halletmiştik. Bunu da mesajla anlatırsanız çözüm üretebilir belki satıcı. Gümrük olayını çoğu biliyor ve gümrük bedeli çıkmaması için yapabilecekleri bişey varsa yapıyorlar.

--0 dakika sonra eklendi--

En azından denemeye değer kamera kesin olarak alınacaksa ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.