Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Vıofo A119 Araç Güvenlik Kamerası...

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

@Serdar yamanhayırlı olsun güle güle kullanın, bende almıştım 2 aydır ha bugün takayım yarın takayım, kardı soğuktu vs elim gitmedi takmaya bu nasıl üşengeçlik anlamadım ?

Bi arkadaş (Aykut) yardımcı olmuştu almamda, incelemesi var programları vs. http://www.arac-kamera.com/a119-arac-kamerasi-detayli-incelemesi/10013

Alper Ş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Bekir B. yazdı:

Hahaha yok ben kara cuma indirimini bekleyeyim ,

Şşş ikinizde elime düştünüz. Cuma ikinize de bir paket hazırlayacam ve buraya fotosunu atacam.

Şimdi, Serdar yaman yazdı:

Hahahaaaa şşşş sahibi var emoji23.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

IMG_1882.JPG.50c3e33d9845ad7dd410c6c77b6a019c.JPG kardeşim standart video player kullandığını farkettim. DATAKAM PLAYER isminde bir program var. Kameranı usb yoluyla bilgisayarına bağlayıp bunu çalıştırdığında otomatik algılayan bir program. Tavsiye ederim

Teşekkürler deneyim...

[mention=1562]Serdar yaman[/mention]hayırlı olsun güle güle kullanın, bende almıştım 2 aydır ha bugün takayım yarın takayım, kardı soğuktu vs elim gitmedi takmaya bu nasıl üşengeçlik anlamadım [emoji4]
Bi arkadaş (Aykut) yardımcı olmuştu almamda, incelemesi var programları vs. http://www.arac-kamera.com/a119-arac-kamerasi-detayli-incelemesi/10013

Öğlen teslim aldım hemen taktırdım beklemeyi bekletmeyi sevmim [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Serdar yaman yazdı:

Teşekkürler deneyim...

Öğlen teslim aldım hemen taktırdım beklemeyi bekletmeyi sevmim emoji23.png

Neden reklam yapıyorsun ki. Tamam biz de kullanıyoruz çok gerçekten çok memnun olabiliriz. Birçok arkadaşımızda kullanıyor ve çokmemnun olabilir ki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayırlı olsun, güle güle kullan.

bende a118c var, bir defa evde bilgisayar usbsinden elektrik almıştım, hem ekranındaki görüntü hem kayıt görüntüsü biraz saçmalamıştı. sanki bi elektrik dalgasına maruz kalıyor gibi. ama çakmağa takınca böyle bi sorun olmamıştı. a119'da böyle bi sıkıntı yok sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayırlı olsun, güle güle kullan.

bende a118c var, bir defa evde bilgisayar usbsinden elektrik almıştım, hem ekranındaki görüntü hem kayıt görüntüsü biraz saçmalamıştı. sanki bi elektrik dalgasına maruz kalıyor gibi. ama çakmağa takınca böyle bi sorun olmamıştı. a119'da böyle bi sıkıntı yok sanırım.

Öyle bi sıkıntı olmadı bende.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.