Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Echomaster DRL...

Önerilen Mesajlar

Bencede sence.. Az biraz koyu olsa fena olmaz. Gerçi arabada bu açıdan kimse bakmayacak birde o var. Bu kadar dikkat çekermi ondan da emin değilim. Genede biraz koyu tonda film ile kaplanırsa daha iyi olacak gibi.. Neyse ona da yarın karar veririz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

42913510150570599955238.jpg

Abi kararırsa aşağı yukarı böyle olur bence beyaz daha tatlı olur :)

Ben sinyali küçültmeye çalışıyorum. Sarı olursa hepten ben buradayım diye bağırır. İstemezük..

Yok zaten simsiyah yapmam. Film kaplayıp koyulaştırmayı düşünüyorum. Beyaz hali ile çok dikkat çekiyor. Yokken daha elit bir görüntü oluştu yanlız.. İlgin.. Galiba benim audinin farını beğenmeme neden olan bu tasarıma benzer olması..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onur (abi dediğin için ilk isminle hitap ediyorum alınmaca yok) fotoğrafta o zımbırtının ne kadar sırıttığı tam anlaşılamıyor. Gerçeğinde gerçekten sırıtıyor kerata. CemBo nun gönderdiği halojende bile ben buradayım demiş ama onda reflektörler büyük olduğu için kurtarıyor gene.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onur (abi dediğin için ilk isminle hitap ediyorum alınmaca yok) fotoğrafta o zımbırtının ne kadar sırıttığı tam anlaşılamıyor. Gerçeğinde gerçekten sırıtıyor kerata. CemBo nun gönderdiği halojende bile ben buradayım demiş ama onda reflektörler büyük olduğu için kurtarıyor gene.

Aman abi niye alınıyım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet bunda daha iyi farkediliyor.. Koyu olursa en azından ampulün sarılığı belli olmaz. Açık renkte o kadar dert olmasa bile koyu renkte daha iyi olur gibime geliyor sanki. Senin fatoşladığın resimde araba sarı olduğu için o kadar dert değil bence. Lacivert ST fotosu da yokki yahu.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

par102012fordfocusstimg.jpg88607553.jpg

Bu da arabanın üstünde abi

Birde ST nin tamponu farklı olduğu için tam anlaşılamıyor. Bizim tamponlarda sinyalin devamında radyatörün ortasında bulunan krom çıta var. Eğer o zımbırtı siyah olursa onun çizgisi daha belirgin olur bence. Farın camında zaten ona uyan bir çizgi var aslında..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi arabanın konusu varsa fotoğrafları alıp araba üzerinde deniyelim

Derdim sadece ampul olsa kolaydı Onur. Sadece en iyiye yaklaşmaya çalışıyorum. Nasılsa söktük farı birkez. E bir daha sökmem muhtemelen. Dolayısı ile bir kerede her işi bitirmem lazım.

Onur Solmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.