Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Arıza ikaz Sesi Caliyor Ekranda ikaz Yok

Erhan Gun

Soru

Arkadaşlara merhaba bugün arabadaki test menüsüne girmek için sol ok tuşunu basılı tutup kontağı açtım o andan itibaren uyarı sesi çalmaya başladı  herhangi bir arıza göstergesi yok sistem denetimine bakıyorum oradada sistem normal diyor ne yaptıysam uyarı sesini susturamadım akü kutup başını sökmek belki çözüm olur ama bilinen başka bir çözüm varmı 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Aynı işlemi yaptım ama malesef hiç etkisi olmadı. daha önceki araştırmalarımda bizim orjinal teyp ler kod istemiyor diye duymuştum ama istersede sanırım yetkili servise sormamız gerekecek 

--7 dakika sonra eklendi--

:) hayret şimdi kontağı açtım ses kesilmiş hayırdır inşallah 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

F3'ler teyp kodu istemiyor endişe etmenize gerek yok,sökün gitsin. 

Şimdi benim anlamadığım nokta test menüsünde mi ikaz sesi geliyor yoksa test menüsünü kapattığınız aracı normal şekilde çalıştırdığınız halde mi geliyor ses?

Test menüsü adı üstünde göstergeyi test etmek amacıyla tüm fonksiyonları çalıştıran bir sistem ok tuşlarıyla diğer menüleri gezdiniz mi test  menüsü içinde? Sesler,ekran,göstergeler v.s gibi bölümleri vardı hatırladığım kadarıyla. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Test menüsüne girmek için kontağı açtım kontağı açtığım andan itibaren sürekli ötmeye başladı sonra kontağı kapattım aracı çalıştırdım kısa bir tur attım sonra stop ettim tekrar kontak açtım hala ses geliyordu tam son çare olarak kutup başını sökerim diye oyalanirken bir kez daha denedim ikaz sesi kendi kendine susmuştu 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.