Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Servis,bakım Ve Uyuyan Tosun

Arda P.

Soru

Cümleten selamün aleyküm arkadaşlar.Size bi kaç sorum olacak. Öncelikle aracım 2016 focus. Aracım 7000kmde 2.araç olarak biraz yatıyor.Şehiriçi şirket aracımı,şehirlerarası tosunu kullanıyorum.Genelde kapalı garajda mışıl mışıl uyuyor.Sizce bunun bi zararı varmıdır? Girişi,çıkışıda sıkıntılı biraz,çıkarmak istemiyorum.Ne yapsam sizce, rölantide bekletsem mi?

İkinci soruma gelecek olursak aracın bakımına 1 ay civarı kaldı. Ankara da yaşıyorum, Tur otodan baya memnun kaldım bi kaç işimde.Sizin önerebileceğiniz fiyat,işçilik olarak Ankara da nereyi önerirsiniz?birde multimedya düşünüyorum, ama 1500 tl üstü vermek istemiyorum. Multimedyayı sırf geri görüş için istiyorum hemde şık olduğu için.Malum bu heçbek kasanın arkası hiç gözükmüyor,pek alışamadım.Değerli cevaplarınızı bekliyorum.

0974bba536ba0045a079ea5607c26b1a.jpg
Maşallahınızı esirgemeyin [emoji16]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Hafta sonları biraz çıkartıp dolaşın, birlikte bir hava alın.

Onu da yapacak kadar kullanmıyorsanız satın parasını yatırım araçlarında kullanın.

Multimedya sistemi konusunda yeterince başlık var.

Fiyat konusunda pazarlığı satıcı ile yapmakta yarar var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Hafta sonları biraz çıkartıp dolaşın, birlikte bir hava alın.
Onu da yapacak kadar kullanmıyorsanız satın parasını yatırım araçlarında kullanın.
Multimedya sistemi konusunda yeterince başlık var.
[/url]  
Fiyat konusunda pazarlığı satıcı ile yapmakta yarar var.

Araba almak aklımda yoktu fakat şirketimin şehirdışını yasaklaması üzerine ayda 1 memlekete gittiğim için satın aldım.Hemde bi evde en az 1 araba olacak yani.Diğer aracım gidiyor bazen çok boşta kalıyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 dakika önce, Arda P. yazdı:

Android ile microsoft farkı nedir? ben tamamen geri görüş şıklık ve bazen navi için istiyorum

Android te yapacaklarinizin siniri yok akilli telefon gibi dusunun. 

Windows tabanli cihazla geri gorus navi vs kullanabilirsiniz ama fazla tefarruata giremezsiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.