Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Isitma Bujisi,egr Valfi Ve Enjektörlerden Gelen Ses.

Hüseyin Hızır YÜKSEL

Soru

Herkese iyi aksamlar arkadaslar.Aracimla gecen gun uzun yoldan gelirken arabam gitmek istemedi.Ben bastim o gitmek istemedi.Bu sabah yine ayni seyi yapti ögleden sonra duzeldi.Havalarin soğumasiyla da bazi zamanlar arac iyice isinana kadar şıkırtı sesi gelmeye başlamişti.Bugun özel servise gittim.Araci cihazi bagladik.Kizdirma bujisi,egr valfi problemi çikti.Yarin sabah gelip alacaklar.Ögleden sonraya kadar sürermis islemleri.Tam olarak ne yapildigini ve ne kadar tuttugunu yarin paylasirim insallah.Herkese iyi aksamlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

2 gün önce de benim aracı çalıştırdım soğuktu havalar motor bozuk bir sesle şıkırtılı çalıştı 10 sn. ye sonra motor arıza yazdı.Sonra stop edip tekrar çalıştırdım yine aynısı oldu .Sonra 3. de motor normal sesle çalıştı ve motor arıza hatası vermedi bu sefer..Sonra öğleden sonra servise gittim durumu anlattım bilgisayara bağladık aracı herhangi bir hata kodu vs. çıkmadı...Bugün daha da soğuktu hava gayet güzel çalıştı araç...Sebebi hakkında tahmini olan var mı serviste ustalarda net birşey diyemedi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
01.12.2016 - 21:25 tarihinde, çağlar çetinkaya yazdı:

2 gün önce de benim aracı çalıştırdım soğuktu havalar motor bozuk bir sesle şıkırtılı çalıştı 10 sn. ye sonra motor arıza yazdı.Sonra stop edip tekrar çalıştırdım yine aynısı oldu .Sonra 3. de motor normal sesle çalıştı ve motor arıza hatası vermedi bu sefer..Sonra öğleden sonra servise gittim durumu anlattım bilgisayara bağladık aracı herhangi bir hata kodu vs. çıkmadı...Bugün daha da soğuktu hava gayet güzel çalıştı araç...Sebebi hakkında tahmini olan var mı serviste ustalarda net birşey diyemedi.

yakıt aldığınız istasyonu bir gözden geçirin başka bir yerden alıp deneyin ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
03.12.2016 - 10:24 tarihinde, Serkan Karakoca yazdı:

yakıt aldığınız istasyonu bir gözden geçirin başka bir yerden alıp deneyin ...

yakıtı shell den almıştım ama daha önce almadığım bir yer ilk defa almıştım şimdilik birsey yok bakalım 

--1 dakika sonra eklendi--
03.12.2016 - 11:48 tarihinde, Hüseyin Hızır YÜKSEL yazdı:

iyi gunler.Isitma bujileri saglam cikti.selenoit valfi degisti.egr sokuldu ve temizlendi.sorun da hallaldu.

bu parçaları neye göre degistirdiler aceba bilgisayara bağlayıp bilgisayar hata kodu falan mi verdi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.