Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Trend X Modeline 15 inç Aliminyum Jant Olur Mu?

Volkan ŞİMŞEK

Soru

Merhaba arkadaşlar. çok kısa bir süre içinde aracımı satıp ford focus 3 trend x alacağım kısmet olursa. focus 3 lerin lastikleri 205/55/16, benim şu anki aracımın kış lastikleri 195/55/16. focus alınca 4 tane 15 inç aliminyum jant alıp elimdeki kış lastiklerini kullanmak istiyorum.bunda herhangi bir sakınca olur mu acaba? sanırım trend modellerin jantları 15 inçti. focus 3 ün bijon aralığı kaç acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
14 saat önce, Volkan ŞİMŞEK yazdı:

Merhaba arkadaşlar. çok kısa bir süre içinde aracımı satıp ford focus 3 trend x alacağım kısmet olursa. focus 3 lerin lastikleri 205/55/16, benim şu anki aracımın kış lastikleri 195/55/16. focus alınca 4 tane 15 inç aliminyum jant alıp elimdeki kış lastiklerini kullanmak istiyorum.bunda herhangi bir sakınca olur mu acaba? sanırım trend modellerin jantları 15 inçti. focus 3 ün bijon aralığı kaç acaba

5x108 bijon aralığı..Bence hic öyle birşey yapmayın bisikket tekeri gibi olur ,205 55 16 bile küçük geliyor zaten focus3 e,zaten fabrikanın verdiği uygun ölçü değil..Hele 195 55 16 focusa uyucak uygun bir ölçü değil ancak fiestaya uyar sakın böyle bir şeyyapmayın pişman olursunuz..Birde 15 jant alacağım demisiniz ama lastiklar 16 jant..Zaten focus 3 16 jant ekstra janta gerek yok ama o ebat hiç doğru secim değil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşlar yanlış yazmışım, mevcut aracımdaki kış lastikleri 195/55/15. sorum 15 inç kara jant alıp kışın bu lastikleri kullansam nasıl olurdu.evimin yakınında bir focus 3 var trend model lastiklerine baktım 195/55/15 yazıyor. lastikler araç üzerinde hiç de küçük durmuyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.