Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2009 Ford Focus TDCi 109 Ps Fırtına Gri

Mehmet Eren

Soru

3 hafta önce 2011 Model Tourneo Connect ' imi sırf Focus almak için sattım.Nihayet güzel bir Focus buldum km si yüksek olsa bile.Araç 2009 model 109 Ps TDCi rengide Fırtına Gri titanium fiyat 31.000 ya da 31.500 e alacağım.Alacağım kişi tanıdık.Km si yüksek 140.000 km'de fakat araç Ankara-Mersin-Adana yapıyor haftada 2-3 . Sorularım;

*Fiyat Nasıl?

*Araç Titanium fakat x paket olup olmadığını nerden anlarım?

*Aldığımda 3-4 yere rütuş,boya koruma,cam filmi,far temizliği,detaylı iç temizlik yaptırmayı düşünüyorum.Ne kadara patlar.

*140.000 km ye kadar geçen süre içinde yapılan bakımlarda nelerin değişmiş olması lazım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

İnşallah yarın sorun çıkmaz.Sorun çıkmazsa salı günü en geç öğleden sonra araç altımızda olur :kıhkıh: .Aracı alınca;

*Boya Koruma

*Cam Filmi

*Detaylı İç Temizlik

*Motor Yıkama ve Motor Koruma

*Rötuş

*Xenon Far (Sislerde dahil)

gibi bazı şeyler yapmak istiyorum :) .Biraz zaman geçtikten sonra da;

*Araç içindeki aydınlatma lambalarını beyaz

*Plaka aydınlatmalarını beyaz

yapmayı planlıyorum... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben daha 1 hafta evvel araç satın aldım. Ve yaklaşık 1-1.5 aydır fiyatlarla alakadardım. Ancak arkadaşın yazdığı rakam, tarif ettiği ( herşeyi orjinal ve boyasız. Sedece rutujluk işlemi olan.) araç için çok düşük. O aracın minimum rakamı tarife göre 40.000 tl benim fikrime göre. Dikkat etmekte fayda var diyorum. Kaput değişmiş olabilir, Pert kaydı bulunabilir. Mutlaka iyi araştırmalısınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben daha 1 hafta evvel araç satın aldım. Ve yaklaşık 1-1.5 aydır fiyatlarla alakadardım. Ancak arkadaşın yazdığı rakam, tarif ettiği ( herşeyi orjinal ve boyasız. Sedece rutujluk işlemi olan.) araç için çok düşük. O aracın minimum rakamı tarife göre 40.000 tl benim fikrime göre. Dikkat etmekte fayda var diyorum. Kaput değişmiş olabilir, Pert kaydı bulunabilir. Mutlaka iyi araştırmalısınız.

Pert kaydına nerden bakılıyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bunu öğrenebilmenin en basit yolu 5664 e plaka ile birlikte HASAR yazıp göndermek. Aracın kayıtlı kazaları ve varsa pert kaydı ortaya çıkıyor.

örnek : HASAR 45AA123 şeklinde.

ali rıza tekin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bunu öğrenebilmenin en basit yolu 5664 e plaka ile birlikte HASAR yazıp göndermek. Aracın kayıtlı kazaları ve varsa pert kaydı ortaya çıkıyor.

örnek : HASAR 45AA123 şeklinde.

Herkesin bilgisine.Alacağımız araçta

*Turbo Ses Yapıyor Değişecek

*Egr Valfi Değişecek

*Arka Tampon Değişmiş

*ön Izgara Değişmiş

*Arka Farlar Su Alıyor

*Motorda Uğultu

çıktı kontrolde. Bizde caydık...Alacağımız kişi tanıdık ve hiçbir şey yok diyordu bide ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.