Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cam Filmi Uygulaması

Önerilen Mesajlar

26.09.2016 - 16:15 tarihinde, Osman Türkol yazdı:

Benim aracımda da ön ve yan camlarda 1 numara film var.Dışarıdan içerisi,içeriden dışarısı çok rahat görünüyor.Ayrıca güneş yakmasına olmuyor.Bazı araçlarda 2 veya 3 numara olunca kapkara oluyor belki ondan çeviriyorlardır.beni bir kere jandarma bir kere polis uygulamasında bir sorun yaşamadım.

Evet arkadaşlar,bugün sabah trafik polisi memurlar beni öeskun mahalde durdurup ve bir çok kişiyide cam filminden 199 tl giydirdi.ön cam dahil araç cam filmi var diye.dedim arka camlar orijinal ifadeyi değiştirin ama muhterem yerinden kalkmadı ve filmi var dedi

tabi bana bir günde izin kapığıdı yazdı oda filmleri söktürüp trafik e gidip göstereyim diye birde söktürmeden birdaha yakalanırsam trafikten men kağıdıda yazdı işimi garantiye aldı bize karşı.ee napıcan dayın olsa geç beyfendi olmayınca yazayım beyfendi.hem diyorki sök filmleri yazmıcam arkanı dönüyon yazmaya başlıyor

nasıl

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Abi ben önleri kendim söktüm. Orj haliyle ceza yazacak yiğit varsa buyursun gelsin.

Adam diyorum lafın gelişi oturduğu yerden arka camlarda film diyor onlarıda dök deyince biraz rampa yaptı anlıycan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok la sadece önleri yaz diyom ben önler dahil yazdımya diyor ben diyorum arkalar orijinal fabrikasyon yok diyor birşey demiyor bende ford dan yazı aldım filmleri söktürdüm şimdi muayenedeyim sonra trafike gidecem bakalım ne olacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cam filmi için yeni bir bilgi öğrendim.Sıfır araç alırken bayide film çektirip ruhsata da şu şu şu camlar da film var der işlettirir seniz herhangi bir sorun olmuyormuş bilginize.bundan sonraki ilk alacağım sıfır araç için ilk önce film çekin diyeceğim satışçı demese bile

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 saat önce, Osman Türkol yazdı:

Yok la sadece önleri yaz diyom ben önler dahil yazdımya diyor ben diyorum arkalar orijinal fabrikasyon yok diyor birşey demiyor bende ford dan yazı aldım filmleri söktürdüm şimdi muayenedeyim sonra trafike gidecem bakalım ne olacak

trafik şubeye gittim.Ben aracımın filmlerini söktüm gelin bakın dedim.Dışarı çıkıp baktılar.Hımm Hımm tamam o zaman sistemden düşelim dediler.Bugün bir arkadaşa sordurdum tamam sorun yok dedi.OhhOhh dedim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Acaba ceza yazmadaki essas neden ön cama yapılan film olabilirmi? Birde kaç numaraydı ön/yan lar? Ayrıca yazı paylaşmıştık arkada V harfi varsa fabrika çıkışı karartmadır diye.

--0 dakika sonra eklendi--

Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Teoman Saraç yazdı:

Acaba ceza yazmadaki essas neden ön cama yapılan film olabilirmi? Birde kaç numaraydı ön/yan lar? Ayrıca yazı paylaşmıştık arkada V harfi varsa fabrika çıkışı karartmadır diye.

Geçmiş olsun.

fark etmiyor arabada film varsa bitti 31-1-b hemen ceketi giydiriyorlar

geçti geçti sabah ödeme yapınca rahatladım üstümden bir yük kalktı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun abi benimde ön kapılardakini sökmüşler benim hanımı yakalamışlar yetişemedim ön camdada var bu orjinal diyor :) şükür ben cezasız atlattım adamlar filmi sökerken kapı döşemesinin tırnaklarını bile kırmışlar sonradan gördüm...

Ülkedeki trajediye karmaşaya bak 

Devletin ilgili Bakanlığı ithal ve imal etme iznini veriyor. 

Devletin kontrolündeki Muayene istasyonundan hafif kusurlu geçiyor.

Devletin trafik polisi ceza yazıyor.

Devlette vatandaşın cebinden üç kağıtla para alıyor :)

Kardeşim bu malzeme yasaksa kanunsuzsa tehlikeli ise komple yasaklasana bu malzemeyi imal ve ithal ettirme :mad:

vatandaşı 2 kere öptürüyorsun hem filmci öpüyor hem devlet gitti 500 tl :)

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

07.10.2016 - 18:02 tarihinde, Serkan Karakoca yazdı:

Geçmiş olsun abi benimde ön kapılardakini sökmüşler benim hanımı yakalamışlar yetişemedim ön camdada var bu orjinal diyor :) şükür ben cezasız atlattım adamlar filmi sökerken kapı döşemesinin tırnaklarını bile kırmışlar sonradan gördüm...

Ülkedeki trajediye karmaşaya bak 

Devletin ilgili Bakanlığı ithal ve imal etme iznini veriyor. 

Devletin kontrolündeki Muayene istasyonundan hafif kusurlu geçiyor.

Devletin trafik polisi ceza yazıyor.

Devlette vatandaşın cebinden üç kağıtla para alıyor :)

Kardeşim bu malzeme yasaksa kanunsuzsa tehlikeli ise komple yasaklasana bu malzemeyi imal ve ithal ettirme :mad:

vatandaşı 2 kere öptürüyorsun hem filmci öpüyor hem devlet gitti 500 tl :)

ben şimdi ön camdaki yapışkanı çıkartmayla meşgulüm sökmek sorun değil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

Tiner üstüpü iş görür abi ...

aynen az önce çay arasında tiner ve sünger olacak.Dün WD40 ve jilet denedim oldu fakat hızlı olmadı.bugün akşam tamam.Yinede teşekkürler Serkan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.