Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

ötv ödemeksizin Suv Tavsiyesi

Gökhan Gümüş

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar, bu aralar ötv den muaf olarak bir suv alacağız fakat bir türlü karar veremedik.  Bi kaç bayi gezdik ( ww, Honda, Nissan) kafamız daha da çok karıştı. önceliğimiz tabiki dizel ve otomatik olması, bu şartlara uyan Honda CR-V var, fiyatı biraz tuzlu. Bu konuda varmı tecrubeleri olan, tavsiyede bulunmak isteyen.  Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hem dizel otomatik hem de 1.6 lt ve altı olması gerekiyor. Bu şartları sağlayan çok araç yok zaten. Üçü arasında QQ alırdım.

1- CR-V  (137-160K)

2- Kadjar (98-106K)

3- Qashqai (100-122K)

EK

4- 2017 model yılı ile makyajlı Kuga :D (Üst donanımlısı 130K)

5- Tiguan (Otomatik şuan yok,ilerde gelir)

6- Yeni 3008 de eklenebilir listeye (105-110K)

7- CX-3 (Küçük ama 95-105K)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Gökhan Gümüş yazdı:

Aslında niyetimiz Tiguan dı ama bayiye gidince dizel otomatiği olmadığını öğrendik, Acaba yeni kuga da dizel otomatik olacakmı ve tam olarak hangi tarihte çıkar. Beklemeye değermi sizce.

Yazdım yukarda işte. Detayları sitemizde mevcut. Beklemeye değer mi? Bence değer ama sizcesini bilemiyorum :) Sizin beklentiniz önemli.

Tiguan'ı beğendiyseniz onun otomatik vitesini bekleyin :yeah: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende küçük bir araştırma yaptım Kuga hakınnda, Yeni kasa gerçekten çok güzel. Yakıt değerleri de iyi. Sadece çıkış tarihi yok ortada. Bir Ford servisini aradım, tahminen min 10 ayı var dedi. Benim gönlüm de beklemekten yana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.