Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Tuncay A.

Benim C-max'im

Önerilen Mesajlar

21.11.2017 - 09:03 tarihinde, Tuncay A. yazdı:

Sync 2'i sadece 2 gün kullandım ve Sync 3'e geçtim.

WhatsApp Image 2017-11-14 at 17.07.03.jpeg

WhatsApp Image 2017-11-14 at 16.19.09.jpeg

Aracınız çok güzel olmuş,güle güle kullanın.Başka bir arkadaşta sormuştu.Ama cevabını göremedim.Sycn2'den Sycn3'e nasıl geçiş yaptınız.Maliyeti ne oldu acaba.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mercekli far dönüşümünü ben de yaptırmak istiyorum fakat konuda ilgili soruların yanıtını bulamadım. Gün içinde fotoğraflarda adını görebildiğim Kartaş Ford servisini aradım ama konu hakkında bilgileri olmadığını söylediler. Orijinal parçalarla bu işlemleri yapabilmem için bana bir servis önerisinde bulunabilir misiniz?

İstanbul veya Ankara'da olabilir.

Deyvi Levitas tarafından düzenlendi
ek

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
29.03.2018 - 13:13 tarihinde, Tuncay A. yazdı:

Şuan son modül durumumuz bu şekilde;

Ekran Alıntısı.PNG

Hocam merhaba.  

2018 model kuga style satın aldım. Navigasyon ve geri görüş kamerası taktırmak istiyorum. Servisler hep necvox marka üniteyi takıyorlar. 

Forumları araştırırken sizin bu konunuzu gördüm. Siz sync 3 ünitesini hangi serviste taktırdınız. Bana yardımcı olur musunuz. Ben de ankarada ikamet ediyorum. 

Şimdiden teşekkür ederim.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Isıtmalı ön cam aktivasyonumuzda tamamdır. Yalnız sonradan yapacaklara, çok masraflı ve tesisatı zor işlem bilgilerinize... ACS ve Şerit takip işinide hallettimi, Tekno paket işlemi tamamlanmış oluyor.

WhatsApp Image 2018-10-15 at 09.46.23 (1).jpeg

WhatsApp Image 2018-10-15 at 09.46.23.jpeg

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.