Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otomobil önerisi

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

üzücü toplu bir para...toplu bir zamla karşılacak ozaman ....kapora versen şubu bişiler yaparlardır mutlaka bas üzerlerine...yılsonu satış rakamı için beklerler nolucak...

Kapora işini sordum cuma günü fatura kesmemiz gerek dediler tam parayı istiyorlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri piyango çıksın tarzını anladım ben senın sana benden e250 coupe lagunayı bırak kardeşim :)

hahaha :) teşekkür ederim emre çıksında gerisi kolay birde dediğin gibi umarım babamın toplu para dediği şey piyango değildir :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fatura bir malı aldıktan sonra 7 gün içerisinde düzenlenir...şart değildir sallamışlar...onun için bence biraz bastırın alın...keza geçmiş dönemde arabanın mtv sini ödememek için aralık ayında söz kesip ocak ayında teslimde alınıyordu...zorlayın ne çıkarki ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fatura bir malı aldıktan sonra 7 gün içerisinde düzenlenir...şart değildir sallamışlar...onun için bence biraz bastırın alın...keza geçmiş dönemde arabanın mtv sini ödememek için aralık ayında söz kesip ocak ayında teslimde alınıyordu...zorlayın ne çıkarki ...

Sanada 7.45Li alıcam abi şu piyango çıksın boss a ancak Li olur
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çostun...bakıyom...inşallah çıksın sanada...hiçbirşey almasanda olur yeterki çıksın..düşünmen yeterli evlat...laf aramızda bir haftadır canım cıktı arabasızlıktan...fenada olmaz...çok şık durur be...ulen benide hayallerine ortak ettin vala... :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi ogununde evini alırız söz tabı kapıya focuscluptr stıckerını yapıstırmak kosuluyla, sana hb hayatta almam abi A8 long, 7Li Slong sec begen al, ogunede bogazda dugun en sekılınden 1000 focusluk bı konvoy, flas flas flas tum focuslar yolda syn yonetım evlenıyor :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yarın gidicem forda yüzyüze daha etkili olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle sizin ne istediğiniz Önemli araç alımlarında !

Bizim fikirlerimiz size uymayabilir...

bize kriter sunun Öyle yorumlayalım, elma armut gibi oluyor bu sorunuz bu yüzden yorum yazamıyorum..

İyi geceler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle sizin ne istediğiniz Önemli araç alımlarında !

Bizim fikirlerimiz size uymayabilir...

bize kriter sunun Öyle yorumlayalım, elma armut gibi oluyor bu sorunuz bu yüzden yorum yazamıyorum..

İyi geceler

Sadece fikir almak istedim tabiki farklı segmentdeki araçlar ama focus fiyatınada 2.0dizel otomatik full spor bi araba gÖrünce fikir almak istedim ama araştırdımki yakıt tüketimi yüksekmiş ve süspansiyon nedeniyle konforsuzmuş. Şuan araba bakıyorum ilk seçeneğim focus ama o fiyata 2.el bÖyle temiz ve üst sınıf bi araba bulursamda neden olmasın diyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.