Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otomobil önerisi

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

bunun beyazı vardı cok iyi birşeydi camtavanmı folyomu unuttum çok güzeldi 58.600 falandı..

Sizcede çok iyi değilmi bu araç bugun fordu aradım ellerinde istediğim gibi gece gri tit-x sunrooflu varmış 63.000 dediler bu araç 61.600 deri koltuk xenon farlı hemde 2.0DCI 150 bg otomatik. Sizce alınabilirmi focus yerine ve bu araçla ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sabri kardeş biraz seninki müslüman mahallesinde salyangoz satmak gibi oldu...fordla focusla ilgili oldugumuz için sana yeterince bu araba ile ilgili bilgi veremeyiz bilenler çıkabilir tabiki.ama onunla ilgili forumlardan yardım alabilirsin.renonun lanetli modelidir laguna oturtamadı birtürlü güzel araba donanım şubu hepsi yerinde ama eksik giden birşeyler olduğu için zaten tr.da cok gitmiyor onun için ikinci eli zayıf ...sanırım yeni kasa coupe gelicek onunda etkisi olablir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sabri kardeş biraz seninki müslüman mahallesinde salyangoz satmak gibi oldu...fordla focusla ilgili oldugumuz için sana yeterince bu araba ile ilgili bilgi veremeyiz bilenler çıkabilir tabiki.ama onunla ilgili forumlardan yardım alabilirsin.renonun lanetli modelidir laguna oturtamadı birtürlü güzel araba donanım şubu hepsi yerinde ama eksik giden birşeyler olduğu için zaten tr.da cok gitmiyor onun için ikinci eli zayıf ...sanırım yeni kasa coupe gelicek onunda etkisi olablir...

Sıkıntılı bir araç belli ve 2009 olduğu için EDC şanzıman yok yani renaultun yeni çift kavramalı şanzımanı.. Bu arada Gece grisi TDCI HB titanium-x+ oto park+ sunroof 63.000 TL nasıl fiyat sizce?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.