Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Benzinli C-max önerir Misiniz?

Tuncay A.

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar,

Uzun bir aradan sonra tekrar aranızdayım, Şuan bir Cmax 1.6 Benzinli Trend+ opark renk+ Otomatik park 2015 (yeni) model araç alağım. Bayimin elinde kalan araç 61.000 Tl fiyat aldım, görüş ve önerileriniz nelerdir?

Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Tuncay A. said:

Merhaba arkadaşlar,

Uzun bir aradan sonra tekrar aranızdayım, Şuan bir Cmax 1.6 Benzinli Trend+ opark renk+ Otomatik park 2015 (yeni) model araç alağım. Bayimin elinde kalan araç 61.000 Tl fiyat aldım, görüş ve önerileriniz nelerdir?

Teşekkürler...

Fiyat uygun gibi görünüyor...

Trend olmasına rağmen donanım olarak tatminkar bir araç, çok km yapan biri değilseniz benzinli çok üzmez...

Hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

51 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Fiyat uygun gibi görünüyor...

Trend olmasına rağmen donanım olarak tatminkar bir araç, çok km yapan biri değilseniz benzinli çok üzmez...

Hayırlısı olsun.

Dizel otomatik 5.5 yaşındaki aracım şuan 70.000 km'de o yüzden benzinli ve fiyatı uygun diyerek bunu seçmek istedim. Dizel otomatik aracımda duracak. Ama halen kafamda netleştiremedim, sizlerden fikir almak istedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadasimda 2012 model titanium-x var.

sehir icinde 12-13 lt. ortalamada dolastigini soyluyor. ev is arasinda bol yokus olunca yakita yansimis.

sehirler arasi normal kullanimda 6 litre civarinda dolastigini, hizli kullanimda 7-7.5 lt yaktigini soyluyor.

kisi ve yol degiskenlerini unutmamakta fayda var tabiki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Tuncay A. said:

Dizel otomatik 5.5 yaşındaki aracım şuan 70.000 km'de o yüzden benzinli ve fiyatı uygun diyerek bunu seçmek istedim. Dizel otomatik aracımda duracak. Ama halen kafamda netleştiremedim, sizlerden fikir almak istedim.

Tuncay, her yönüyle tam bir aile arabasıdır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2013 model 1.6 cmax sahibiyim yakit olarak sehir ici 9 -10 litre yakar ben altina hic dusemedim. Sehirler arasi 5.7 litre yi gordum en dusuk mersin aydin arasinda 90-110 km hizla sport kullanir hiz yaparsaniz 7-7.5 arasi yakar. sehirler arasinda konfor olarak gayet iyi gordugum tek dezavantaji yakit bana gore

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Ozan Kar said:

napıcan cmaxi, mondi noldu :D 

Yalan oldu, çünkü evden birileri puntoya çöktü :)

--5 dakika sonra eklendi--

Arkadaşlar, değerli cevaplarınız için teşekkür ederim. Fiyat yönünden olumsuz bir yorum olmamis, Yarin gidip faturasini kestirebilirim. Araçla ilgili servis sorunuda yasamayacagim, serviste yakin bi arkadasim var. Önce bi kararan ayna sonra, orijinal kolcak ihtiyacim olacak. Umarim montajlari kolay ve sorunsuzdur

Tuncay A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Tuncay A. said:

Yalan oldu, çünkü evden birileri puntoya çöktü :)

--5 dakika sonra eklendi--

Arkadaşlar, değerli cevaplarınız için teşekkür ederim. Fiyat yönünden olumsuz bir yorum olmamis, Yarin gidip faturasini kestirebilirim. Araçla ilgili servis sorunuda yasamayacagim, serviste yakin bi arkadasim var. Önce bi kararan ayna sonra, orijinal kolcak ihtiyacim olacak. Umarim montajlari kolay ve sorunsuzdur

Oem kararan ayna var elimde :)

Benim trend için almıştım hiç takamadan arabayı sattım...

İsterseniz aldığım fiyata verebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Oem kararan ayna var elimde :)

Benim trend için almıştım hiç takamadan arabayı sattım...

İsterseniz aldığım fiyata verebilirim.

Tesekkurler, arabayi teslim alinca sizinle iletişime gececegim. Takmasi kolaymi? Elektrik tesisati gerekiyormu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Tuncay A. said:

Tesekkurler, arabayi teslim alinca sizinle iletişime gececegim. Takmasi kolaymi? Elektrik tesisati gerekiyormu?

Takması kolay görünüyor. Bildiğim kadarıyla tavanda mikrofonun yanında alarm tesisatı var (en azından önceki kasa öyle) veya aydınlatma tesisatından bir kablo ile olur diye düşünüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.