Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus III renk?

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar, Tanışma bölümündede bahsetmiştim Gece grisi Titanium x alacağımdan şöyle bir durum var 3 4 ay önce babama arabanın 60.000 lira civarı olduğunu sölediğimde o fiyata titanium X alınabiliyordu fakat şuan nerdeyse 67.000 liraya geliyor. Diyeceğim şu X paket olunca farlar açık renk oluyor ve koyu renk daha çok gidiyor Gece grisi gibi ama şimdi babam 67.000 çok X paket olmasın derse farlar karartmalı olacak O zamanda gece grisi + karartmalı far çok kara kara olacak sizde X paket olmazsa kum grisine mi dönmeliyim? önerilerinizi bekliyorum umarım açıklayabilmişimdir kendimi. Birde focus IIIün ön tamponundaki üçgen ızgaralar daha belirgin oluyor açık renkte. önerilerinizi bekliyorum

Kum Gri

kumgri.jpg

Gece Gri

gecegri.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Farların açık renk olmasından hoşlanıyorum,kimisi de siyah fardan..Ama BiXenon far Beyaz oluyor...BiXenon far istiyorsan (-ki iste bence,mükemmel bişey) Titanyum x al..Gece Gride de gayet güzel duruyor...Kum gri çok vasat bir renk,hiç tavsiye etmem..En başta bende o renk alacaktım ama sonradan o rengin hafiften pembeye çaldığını farkettim,hoşuma gitmedi...Bende gittim pembe olacağına KIRMIZI olsun diyip Şeker Kırmızı aldım..eheheheüüeee...Titantum X den vazgeçmeyin...

Bu arada bu konu Focus 3 le ilgili bölümde başlıkta konuşuluyor,o yüzden adminlerin bu konuyu oraya taşımasını tavsiye ederim....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok teşekkürler ilginize:) ne yap ne et babanı ikna et al X paket diyorsunuz :) büyük ihtimal öyle yapıcam benimde Bi-xenon takıntım var Ledlerde arabayı Çok üst düzeyde gösteriyor. Kum gri konusunda ben ilk gördüğümde klasik füme( tabiri caizse sıÇan tüyü) gibi bi renk sanıyordum ama dediğiniz gibi pembeye Çalıyor ışık değiştikÇe.

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok teşekkürler ilginize:) ne yap ne et babanı ikna et al X paket diyorsunuz :) büyük ihtimal Öyle yapıcam benimde Bi-xenon takıntım var Ledlerde arabayı Çok üst düzeyde gÖsteriyor. Kum gri konusunda ben ilk gÖrdüğümde klasik füme( tabiri caizse sıÇan tüyü) gibi bi renk sanıyordum ama dediğiniz gibi pembeye Çalıyor ışık değiştikÇe.

O gündüz led farlarını otomatik yakıyor araba ve o kadar güzel duruyorki...Gece gri Çok hoş bir renk ama iyi bakman lazım,kiri Çok gÖsterir,Çiziği Çok belli eder..Sıcağı Çok Çeker....Benim Önceki Focusumun renginden biraz daha aÇık,hafif lacivertimsi bir renk...Ben olsam gri-beyaz ya da kırmızı tercih ederdim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şeker kırmızı hemen hemen bütün bayilerde tükenmiş. Arkadaşa mecburen gece grisi aldık. Ençok tercih edilen renkmiş gece grisi. Şeker kırmızıya da bu kadar çok talep olacağını da tahmin edememişler. Valla ne diyeyim ben aceleden aldım gece grisi rengini. Zamanım kısıtlı olmasa idi kesin "Şeker kırmızı" alırdım. +1000 olsun benim (gönlüm) olsun. Haa gece grisi kötürenk değil çok iyi ama şeker kırmızı daha iyi tabi....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O gündüz led farlarını otomatik yakıyor araba ve o kadar güzel duruyorki...Gece gri Çok hoş bir renk ama iyi bakman lazım,kiri Çok gÖsterir,Çiziği Çok belli eder..Sıcağı Çok Çeker....Benim Önceki Focusumun renginden biraz daha aÇık,hafif lacivertimsi bir renk...Ben olsam gri-beyaz ya da kırmızı tercih ederdim...

Beni Focusta en Çok heycanladıran şeylerden birisi Ledler. Ben koyu renk taraftarıyım nedenini bilyorum sanki arabayı daha tok gÖsteriyor aÇık rengi daha üst segmentlerde tercih edebilirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şeker kırmızı hemen hemen bütün bayilerde tükenmiş. Arkadaşa mecburen gece grisi aldık. Ençok tercih edilen renkmiş gece grisi. Şeker kırmızıya da bu kadar çok talep olacağını da tahmin edememişler. Valla ne diyeyim ben aceleden aldım gece grisi rengini. Zamanım kısıtlı olmasa idi kesin "Şeker kırmızı" alırdım. +1000 olsun benim (gönlüm) olsun. Haa gece grisi kötürenk değil çok iyi ama şeker kırmızı daha iyi tabi....

Ben sipariş vericem ellerinde yoksa birde şeker kırmızı lansman rengi aracın ve tabiki çok güzel bir renk ama kaldırım kenarına bırakıyorum arabayı ve yeşilköydeyim denize gelen çok insan oluyor yazın ve dikkatsizler umursamazlar. Babamın arabasının(mercedes E200) kapı kolunun oraya kocaman bir çarpı yapmışlar. Şeker kırmızı olsa ve o çiziği görsem ağlarım :) Bora beye cesaretinden dolayı tebrikler

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben sipariş vericem ellerinde yoksa birde şeker kırmızı lansman rengi aracın ve tabiki çok güzel bir renk ama kaldırım kenarına bırakıyorum arabayı ve yeşilkÖydeyim denize gelen çok insan oluyor yazın ve dikkatsizler umursamazlar. Babamın arabasının(mercedes E200) kapı kolunun oraya kocaman bir çarpı yapmışlar. Şeker kırmızı olsa ve o çiziği gÖrsem ağlarım :D Bora beye cesaretinden dolayı tebrikler

E 200 lerin kaderi mi bu yaw? :) Neyse konuyu dağtmayayım tavsiyem : 1.Şeker kırmızı 2.gece gri 3. beyaz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Renk konusu tamamen zevk meselesi...

Söz gelimi ben siyah renk ve kenarı siyah far kullanıyorum ve bu hali hoşuma gidiyor.

Tabii zevklere ket vuran bir de parasal kaygılar var.

Benim için X-paketteki tek cazip taraf farları, onlar için de o kadar fark ödemeyi gerçekçi bulmuyorum.

Bütçe müsaitse evet, değilse gerek yok.

(Şimdi Bora gene bozulacak)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyaz alırdım ben senin yerinde olsam,ama beyaz bana ambulans gibi geliyor dersen ve illede koyu istiyorsan Gece Gri çok güzel..X paket alamazsanda en azından Titanyum al derim ben....

Titanyum kesin sadece X paket belli değil. Beyaz ve açık renklerde şöyle birşey var kimse dikkat ettimi bilmiyorum ama açık renkte yan marşpiyeler ve tampon çok göze batıyor çünkü siyah ve plastik. Koyu renkte yan marşpiyeler araçla tek parça gibi duruyor. Hiç dikkat ettinizmi bilmiyorum. Tabi boyanabilir ama orjinallik gider

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Renk konusu tamamen zevk meselesi...

Söz gelimi ben siyah renk ve kenarı siyah far kullanıyorum ve bu hali hoşuma gidiyor.

Tabii zevklere ket vuran bir de parasal kaygılar var.

Benim için X-paketteki tek cazip taraf farları, onlar için de o kadar fark ödemeyi gerçekçi bulmuyorum.

Bütçe müsaitse evet, değilse gerek yok.

(Şimdi Bora gene bozulacak)

Siz Koyu renge karartmalı far kullanıyorsunuz ve memnunsunuz bunu duyduğum iyi oldu çünkü ne bayilerde nede yolda koyu renge karartmalı farlı görmedim elinizde varsa aracın fotoğrafı gösterebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.