Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk2 Titanium X Motor Titremesi

Serdar Koçak

Soru

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, Ortak Alan - Sosyal > Otomobil Sohbetleri kategorisinden Focus II > Ford Garajı > Mk2- Sorular ve Sorunlar kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Ayrıca Video'larınızı 20 mb'dan büyük ise farklı sitelere yükleyip buraya link vermeniz gerekmektedir. (Youtube vb)

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hocam başlıkta MK2 ama imzada mk3 yazıyor. Genel olarak mk2'ler mk3'lere göre daha bir titrek, böyle bir gerçek var. :) Özellikle araç stop ederken dizel mk2'ler biraz traktörümsü. Rölantide de zaman zaman bir yere kadar sallantı hissetmeniz normal (fazlaysa alternatörü, motor takozlarını vs kontrol ettirmekte fayda var)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşım iyi akşamlar.sana fikir olsun diye yazıyorum.bende aracımı (2007 focus dizel) aldığımda araçta titreme vardı.soğukken daha çok.motor ve şanzıman takozlarını değiştirdim.kesilmedi.enjektör ayarlarını yaptırınca düzeldi.birde hava filtresinin orda hava debimetresi var aracın kaç binde bilmiyorum.onu temizleyebilirsin.hava akışı düzensizse titreme yapar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.