Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yokuşta Kaydırma MK3 1.6 Powershift

Burak Yalçın

Soru

2014 Benzinli powershift kullanıcısıyım  , çokta memnunum, titreme yok ,sadece düşük vites geçişlerinde kararsızlık oluyordu çok az (nadiren) ama kavrama değişimi yapıldı anında servisten memnun kaldım.Şimdi şöyle bir sorum var  , bizim araçlarımız Yokuşta çıkarken ayağımızı çekip frene basınca 3 sn kaydırmıyor o tamam ama bazen öyle durumlar oluyor ki ayağımı gazdan çekip azcik geç frene basarsam yada tam tersi hemen kaydırıyor hele de dik bir yokuş ise tabi her zaman olmuyor bu kayma sanki.Dikkat etmedim yada ancak bunu arkadaşın başka marka aracında denedik gram kaymadi bu her focus ta mi böyledir kullanan bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum , yalnız frene basınca 3 sn durmada sıkıntı yok .Benim kullanımım da mı hata var.Çok çok dik yokuşlarda yeni lastik ile pati çekti 1-2 kerede  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
1 saat önce, Burak Yalçın said:

2014 Benzinli powershift kullanıcısıyım  , çokta memnunum, titreme yok ,sadece düşük vites geçişlerinde kararsızlık oluyordu çok az (nadiren) ama kavrama değişimi yapıldı anında servisten memnun kaldım.Şimdi şöyle bir sorum var  , bizim araçlarımız Yokuşta çıkarken ayağımızı çekip frene basınca 3 sn kaydırmıyor o tamam ama bazen öyle durumlar oluyor ki ayağımı gazdan çekip azcik geç frene basarsam yada tam tersi hemen kaydırıyor hele de dik bir yokuş ise tabi her zaman olmuyor bu kayma sanki.Dikkat etmedim yada ancak bunu arkadaşın başka marka aracında denedik gram kaymadi bu her focus ta mi böyledir kullanan bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum , yalnız frene basınca 3 sn durmada sıkıntı yok .Benim kullanımım da mı hata var.Çok çok dik yokuşlarda yeni lastik ile pati çekti 1-2 kerede  

sorun yok, frene acımayın sert basın. kesinlikle kaydırmaz gibi iddialı bir cümle kurarım sonrasında :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Teşekkür ederim arkadaşlar içime su serptiniz kavrama değişimi falanda olunca hiç istemediğim halde aracı satacaktim yoksa cok memnunum diğer arac corsa idi hiç kaymdi tam otomatik miş ama bizimde kaymıyor dimi frene sertçe basıp çekmek lazım sadece yanlış mı anladim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.