Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.6 ecoboost yazılım

Furkan Safi

Önerilen Mesajlar

Merhaba 1.6 ecoboost aracım var. Spec olarakta apex açık hava filtresi ve orta susturucu iptali var.aracıma yazılım yaptırmak istiyorum. Fakat kafamda çok soru işareti var. Konuştuğum bazı firmalar daha önce hiç ecoboost ta yazılım almadıklarıni alanlarında hep birbirlerinden farklı kazançlar alabileceğimi söyledi. Bu konuda tecrübe etmiş kişilerin yazılarını okudum. Ama geçen sürede herhangi bir problemle karşılaşildimi hangi firmadan ne kadar kazanç sağlandı çoğu firmadan ortalama 700 tl gibi fiyat aldım. Önerilerinizi bekliyorim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

51 dakika önce, Furkan Safi said:

Merhaba 1.6 ecoboost aracım var. Spec olarakta apex açık hava filtresi ve orta susturucu iptali var.aracıma yazılım yaptırmak istiyorum. Fakat kafamda çok soru işareti var. Konuştuğum bazı firmalar daha önce hiç ecoboost ta yazılım almadıklarıni alanlarında hep birbirlerinden farklı kazançlar alabileceğimi söyledi. Bu konuda tecrübe etmiş kişilerin yazılarını okudum. Ama geçen sürede herhangi bir problemle karşılaşildimi hangi firmadan ne kadar kazanç sağlandı çoğu firmadan ortalama 700 tl gibi fiyat aldım. Önerilerinizi bekliyorim

Sektörel kuzen meslektaş iyi dinle:

Orta susturucuyu sökmen sana garip seslerden başka bir şey kazandırmaz.

Açık hava filtresini kaliteli bir şey kullanmayı unutma, havaya aç bu araçlar yabancı madde alırsa motora problem yaşarsın.

Yazılım konusunda ~20bg ~20nm civarında kazanç alırsın. Bu denli standart arabaya custom yazılım yapalım diyenlere kesinlikle! itimat etme.  Bilmemne usta bilmemkim tadında işlerden uzak dur, ustaya değil markaya güven. Ki bu custom yazılım yapanlardan almışsındır 700 tl fiyatları. Yabancı marka  yazılım yapanlardan 1000tl nin altında fiyat alamazsın. Bizde marka yazılım kullanıyoruz ve 1000 tl ye yapıyoruz yazılımı. Kendi arabamdan pay biçecek olursak, tamamen stok halde iken 204bg 310nm ile yürüyor ki hava filtresi bile stock. Aklında bulunsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben filtre ve orta susturucu iptalini tamamen ses için yaptım. Şuan Bindiğim çoğu arabalar göre cok hoş bi ses alıyorum kanımca üst devirler biraz iyileşti. Filtrenin etkisini hissetmedim ama ses çok çok muazzam. Siz ankaradasiniz bildiğim kadarıyla

Dr Ecu tmg performans hakkında bilgin varmı peki. Benim aldığım bilgiler ise genelde 20 bg 60 nm tork bi megachips 42bg 65nm tork verdi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Furkan Safi said:

Ben filtre ve orta susturucu iptalini tamamen ses için yaptım. Şuan Bindiğim çoğu arabalar göre cok hoş bi ses alıyorum kanımca üst devirler biraz iyileşti. Filtrenin etkisini hissetmedim ama ses çok çok muazzam. Siz ankaradasiniz bildiğim kadarıyla

Dr Ecu tmg performans hakkında bilgin varmı peki. Benim aldığım bilgiler ise genelde 20 bg 60 nm tork bi megachips 42bg 65nm tork verdi

İsimler hakkında yorum yapmam yanlış olur. Hepsi ekmeğinin peşinde.

Ama dediğim kuralı es geçip custom yazılım yapan yerlere gidersen söylenenlerin dışında sonuçlar alman içten bile değil. Sen bilirsin.

Ses olayına gelince, seni ve çevreyi rahatsız etmiyorsa ne ala. Ama orta susturucu olmadan geçemezsin muayneden. 

İstanbulda birkaç arkadaş istiyor bir ara gelip orada toplu yazılım yapmayı planlıyorum.

Sprint booster veya pedalbox almanı da tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Verdiğin bilgiler için çok saol.ses olayına girersek tatlı bi homurdanma var rahatsız edici birşey yok sonuçta arka susturucu orjinal duruyor sadece bi vana açıldı hatta ucuz ve çok tatmin edici sesi olduğu için tavsiye edebilirim. Senin hizmet verdiğin firmanın ismi ney. Eğer yolun istanbula düşerse haber bekliyorum mutlaka

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Furkan Safi said:

Verdiğin bilgiler için çok saol.ses olayına girersek tatlı bi homurdanma var rahatsız edici birşey yok sonuçta arka susturucu orjinal duruyor sadece bi vana açıldı hatta ucuz ve çok tatmin edici sesi olduğu için tavsiye edebilirim. Senin hizmet verdiğin firmanın ismi ney. Eğer yolun istanbula düşerse haber bekliyorum mutlaka

PrecisionCode Works firması ile çalışıyoruz. İngiliz firması. Önümüzdeki ayın 1. veya 2. haftası muhtemelen İstanbulda olacağım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
On 21.05.2016 at 12:36, Furkan Safi said:

1.6 eb Aracı sattığımdan dolayı epey bir zamandır yazı yazmıyordum.Benim tavsiyem Türkiye de bu yazılım işini yaptıracaksan Özgün'e yaptır(Dr .Ecu).Kendi başına standalone harita çıkarabilen yegane adamlardan biridir.Megachipsden uzak dur derim.

T.Mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.