Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

0 km focus 1. gunde beni yolda birakti

Efe Ergüz

Soru

16 aralik gunu teslim aldigim ford focusum su anda serviste yatiyor ve arizayi hala kesvedemediler

araci bayiden teslim aldim o gun ufak bir gezinti den sonra aracimi park ettim ve eve ciktim aksam icim icime sigmadi dur dedim suna birdaha bakayim bu sefer ipodumuda aldim araca ipod u taktim sorun yok sarkilara falan baktiktan isimi hallettikten sonra son bir kez bir mars basayim dedim debriyaja basim dugmesine bastim calistim 1 dk gecmedi aracin motru durdu birkez daha calistirdim bu sefer okadar bile surmedi durdu son bir kez daha bastim arac bu sefer calismadi ve yol bilgisayarinda motor arizali servise goturun dedi ertesi gun servisi cagirdim geldi bakti servise gitmesi gerek dedi cekici geldi aldi goturdu Ford dedik Focus dedik guvendik fakat hem arabamizdan olduk hemde icime bir kurt dustu bazi sikayet sitelerindede ayni isimle sikayetlerim vardir bitek bende olan bir ariza ise ford ismine golge dusurmek istemem sadece sizinle paylasmak istedim eger baslikta bir sikinti varsa admin arkadaslar zor duruma dusmemek adina silsinler kimsenin basini agritmak istemem

post-1250-0-73854600-1324337118_thumb.jp

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Sanmam. Aldığım bayiye arabayı iade edeyim. Benim ödediğim parayı verecekler nasılsa, sonra gidip daha iyi bir pazarlıkla başka bir bayiden Ecoboost alayım. :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh:

Ya yemin ediyorum kulağıma, aklıma çok hoş bir fikirmiş gibi geliyor :smiley2k:

Biri beni durdursuuunnnnnn.

Bence durmalısın Alıştıktan sonra TDCI motor hoşuna gidecek :smiley2k:

Uzun yola çıkmadın dimi hiç ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sanmam. Aldığım bayiye arabayı iade edeyim. Benim ödediğim parayı verecekler nasılsa, sonra gidip daha iyi bir pazarlıkla başka bir bayiden Ecoboost alayım. :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh:

Ya yemin ediyorum kulağıma, aklıma çok hoş bir fikirmiş gibi geliyor :smiley2k:

Biri beni durdursuuunnnnnn.

Senin ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu Ümit....TDCI teknolojiyi çok kÜçÜmsÜyorsun sen...Hele Focusun TDCI sini..Tamam ecoboost gÜzel,hoşta be gÜzel arkadaşım,dÜnyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz,ayrıca o kadar da muhteşem çekiş kaçış falan yok arabada arkadaşım...Bizimkinden tek farkı ilk hızlanmada daha seri olması....Sonraki farkı şehir içinde farkedemezssin bile....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

E dünyanın en pahalı mazotunuda kullanıyoruz ona bakarsan.. :kıhkıh:

Şu aralar bence ecoboost almak daha akılcı. TDCi den daha ucuz. Ama daha iyi performansı var. Abartılı bir tüketimide yok. Heleki benim gibi 5 ayda anca 3600 km yapmış adam için tüketimin hiçbir değeri yok..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bizim durdurmamıza gerek yok. En fazla yarın sabaha kadar güzel hayaller kurar rüyanda huriler falan görürsün. Yarın hepsi son bulacak nasılsa. Bırak anın keyfini çıkar.. :)

Rüyaya ne gerenk var ki, zaten 7 gün 24 saat görüyorum ben Huriyi :) :) :) :)

Hanımın adı Huri de :(:aman::zha: :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yok ya benimkisi tamamen espiriden ibaret. 1,5 ayda 3200 km yol yapınca Ecoboosst beni kasar biraz diye dÜşÜnÜyorum. TDCİ ile idare edeceğiz artık. hır hır hırhır

Ben temmuzda aldım arabayı, şu an 3600 km de.. 5 ayda yapa yapa 3600 km yol yapmışım.. Zaten eğer alırken fiyat listesine dikkat etmiş olsaydım bunu değil ecoboost u alırdım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende 2,5 ayda 2650 Km yapmışım..Ama hiç şikayetçi diilim TDCI aldığımdan...Hır Hır Hır sesinide çok seviyom ayrıca,gayet güzel geliyor bana o ses.Zaten sadece dışarıda var o ses,içeriden hiçbişi duymuyom ben...Ayrıca uzun yola çıkabilme özgürlüğüne kavuştum,yok benzin çok yakar,yok şu kadar gider derdim yok.Aha yine İstanbul yapıcam Cuma günü..1 Depoyla gidip geliyorum rahatça....Daha ne olsun..Yaşasın TDCI....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende 2,5 ayda 2650 Km yapmışım..Ama hiç şikayetçi diilim TDCI aldığımdan...Hır Hır Hır sesinide çok seviyom ayrıca,gayet güzel geliyor bana o ses.Zaten sadece dışarıda var o ses,içeriden hiçbişi duymuyom ben...Ayrıca uzun yola çıkabilme özgürlüğüne kavuştum,yok benzin çok yakar,yok şu kadar gider derdim yok.Aha yine İstanbul yapıcam Cuma günü..1 Depoyla gidip geliyorum rahatça....Daha ne olsun..Yaşasın TDCI....

abi o zaman istanbul buluşmasında kesin gelirsin dimi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Herkese merhaba,

Bende benzer bir sorunla karşı karşıyayım. 10 gün önce Focus III Titanium Powershift aldım. Aracı aldım evime geldim .Bu süre 20 dk felan sürdü.Her zaman yaptığım gibi vitesi P konumuna getirip araçtan indim. Uzaktan kumandanın orta tuşuna basarak aracı kitledim. 30 dk sonra arkadaşım aradı. Garajda bir focus var şu an içindeyim dedi. :dontknow:)

Herşey böyle başladı. Aracı kumanda kitlemiyor. Hemen servise gittim. Eleman orada kumandaya bastı ve kapılar tık diye kapandı. Banada tekrar dan kumanda eğitimi verdi bende eve döndüm. Ancak arabam benim garajda kitlenmedi.

Neyse çok uzatmayayım aracı ertesi gün servis aldı. Zira aküsü boşalmış. O gün bugün serviste araç ve kumanda modulü bekliyorum. Bu sürede alımı yaptığım bayi bana başka bir aracı tahsis etti . Şimdi kendi arabamı bekliyorum.

Araç belki de Otosana gidecek. Ne zaman dönecek belli değil.

Durumum budur arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.