Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus 2015 Mk 3.5 Modifiye için Düşüncelerim Abilerim Ve Kardeslerimin Fikirleri

Önerilen Mesajlar

Ne gibi bir sıkıntı var acaba ? bende 2016 hb focusumunkileri boyatmayı düşünüyorum bu hafta resim atma şansınız var mı problemi görmemiz açısından

f9f2747cf3ffd8762deacf149bf88441.jpg6add7cb8dedf32702cf2413154a72068.jpg514b9b3ff48f950de112357a7c497cec.jpgb8b2fb91bb2667ffdc0140722d1e8b99.jpg6b84ee4e0408ccb601c8abc0df249872.jpgb9e5737a6ff581bdc8afd570bea001f3.jpgcec8c55149dfeb1d3fdce1067067e7ad.jpg

On ve arka cok saglam olmus. Boyada cok hosuma gitti. Ancak yan maspiyerler de olan sikintiyi anlamadim. Biraz gevseklik var tutup sarsinca sallaniyor. Problem fotoda gosterdigim yerlerde. Boyama islemindr firina falan sokuyorlarmi acaba . Sicaktan sekil kaybi olurmu diye dusunuyorum. Sonucta plastik parca. Sorun sadece arka kapi camurluk kivriminda var . Arac sedan bodykit yok. O yuzden boyadim. Hp olsa boyatmaz set bakardim

Sokulmuş boyanmış ve yeniden takılmış ise belli ki takan işini iyi yapmamış. 

Cem abi foto attim. Sence iscilik kusurumu yoksa sekil kaybimi. Iscilikse tekrar taktiririm ustaya.[emoji2]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...
23.09.2016 - 14:55 tarihinde, Servet Ö. yazdı:

Neyse sen yapta biz de bakalım olmus mu olmamış mı. Daha ehliyetin yok elinde modifiye modifiye diye aforizmalarını dinliyoruz.

Size bu apaçilikleri öğreten, özendiren çevreniz utansın der geçeriz. Ama bi bitmediniz be kardeşim... Günümüz modifiyesi diyor, daha ön yolcu koltuğuna oturmaya yeni hak kazanmış bir bireyken bu tip cümleler sana bir kaç numara büyük gelir.

Laf kondurmuyorsan kendi zevklerine tartışmaya gelemiyorsan tut çeneni, yap yapabiliyosan yapacaklarını. Eglen. Ama boş boş dükkanın önünü kapatma.

--13 dakika sonra eklendi--

Yapsana soyle birsey?

Ford-SEMA-2015-White-Focus-ST-Rally.jpg

sema_gulf_ford_focus_st.jpg

Ikiside elle yapılmış, fabrikasyon malzeme kullanılmadan modifiye edilmiş araçlar. Hani ford üretimi ürün alıp arabasına takanlara laf ediyorsun ya. Mesela böyle el yapımı bir kaporta üretebilirsin. Tabi en başta hayal gücüne sığar ve avamlıktan uzak olursa.

Varsa yoksa  yay-jant-cam filmi. Onu bile düzgün yapabilmişliğiniz yok ya neyse...

Üstadım eline sağlık, güzel yazmışsın :) Biraz sert olmuş ama yorumun hakkını vermişsin :)

@Furkan İlker Özmen ufak dokunuşlarla, orjinalin dışına çıkarak sade ve harika görünüm elde edebileceğine inanıyorum. Jant ve lastik aracın en önemli görseli. Doğru olduğuna inandığın jant ve lastik seçimi seçimi yaptıktan sonra, aracın görselliğine bu doğrultuda ufak dokunuşlar yapman (hem maliyet, hem de görsel olarak) bence en doğru karar olur.

Büyüklerine karşı daha sakin, usturuplu ve yazdıklarını 2 defa okuyarak yorum yapman, alacağın tepkileri minimize etmene yardımcı olacağı gibi, kendini daha iyi ifade etmeni de sağlayacaktır. Ön yargılı yaklaşımlar üslubuna bağlı unutma ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.