Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Pedallardaki Titreşim

Muhammet Özben

Soru

Merhaba Arkadaşlar,  

2007 Focus II TDCİ  aracımla 2000 devri geçtiğimde pedallar da motorun titreşimini hissediyorum. Motor soğukken dahada çok hissediliyor. Isındığı zaman biraz daha titreşim azalıyor.  

Baskı Balatayı değiştireli daha 1 yıl olmadı.  

Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Bocsh servise gittim ustama baktırdım aynı söylediğiniz gibi motor takozlarından olduğunu söyledi. 

Aldı arabayı şöyle biraz tur attı anladı, Kaputu açıp bakmadı :) 

Şimdilik çok fazla birşey yok dedi eğer artarsa gel değiştirelim dedi. Değiştirmedi :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Muhammet Özben said:

Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim. 

Kontrol ettireceğim, Dudullu, Kartal taraflarında konusunda gerçekten bilgili üzmeyecek tavsiye edebileceğiniz ustalarınız varsa sevinirim. 

Teşekkürler

Herford Ataşehir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracı sanayiye götürdüm,

Bosch servisten tutun özel ford servisine kadar bir çok yere gösterdim. 

Bazıları normal olduğunu düşünmekte bazıları kulaklardan veya Volant dişlisinden olduğunu söylüyorlar yani işin içinden çıkamazsın dediler önce takozları tek tek değiştirmeye gideceklermiş sonrasında olmazsa volanta gireceklermiş falan diyorlar buda 3,000 den fazla maliyete yol açar sana diyor. Şimdi ne yapmam gerek sizce Volant dişlisi arızalıysa nasıl anlayabiliriz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.