Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç Tavsiye

Hüseyin Eryiğit

Önerilen Mesajlar

Hayırlı akşamlar,

Allah nasip ederse yarın 30  bin lira gibi bir meblağ elimde olacak.

Arabam 2010 trendx ford.  Üstüne 30 bin ekleyim diyorum 60 bin lira civarlarında gösterişli spor bir araba istiyorum.  

Tavsiyenize başvurmak istedim. 

Çok gazlama ile işim yok ama severim. Olmazsa olmazım sunroof.  

Ne öneride bulunursunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Ortak Alan - Sosyal > Otomobil Sohbetleri kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

47 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Scirocco hoşuma gidiyor. Pro ceed gt pek iyi değil diyorlar. Scirocco üzer mi beni çok arıza çıkarır mı. Kasko ne çıkar min. servis, parça fiyatları vs

Yol ise senede focusla 10 bin yapmıyorum. İşten eve hafta sonu arkadaşlarla az bir şey turlama

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben leon fr kullanıyorum.Genel olarak başarılı gidişi güzel duruşu güzel yol tutuşu limitlerini bildikçe güzel yakıtıda korkulacak gibi değil bir depoyla minimum 550-600 km yapıyorum.Sunroof fr"da standart zaten. 60.000 civarına 2014 led farlı dolu bir araba bulabilirsiniz.

Ben en başta aslında scirocco istiyordum.Sıfır makyajlı 85.000 lira civarı alınabiliyordu ama ben en büyük almama nedenim her geçen gün kötüleşen müşteri portöyü(genelleme yaptım farkındayım ama zaten kendini bilen üstüne alınmaz^_^) oldu.Kadıköy ilçesinde ikamet ediyorum bizim burdada trafik çevirmesi çok olduğu için bu kadar mimlenmiş bir arabayla gezmek istemedim.Aracın kullanımına geldiğinde iş değişiyor ama gidişiyle yol tutuşu ile çok eğlenceli bir otomobil.Kaskosu değişir yaş  geçmiş bunlar etkiler.Bakımları benim arabanın yetkili de 500-600 lira civarındaymış en nihayetinde aynı motor bununda farklı olacağını zannetmiyorum kaldı ki aracın garantisi yok ise daha düşük rakamlara yapılır.

Kia pro ceed i hiç incelemedim ondan bir yorum yapamam ama kullanıcı forumları elbet vardır oralardan araştırabilirsiniz tipi çok hoşuma gidiyor.200 bg de yanında bonusu olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Cihan Buğdaycı

Bilgiler için teşekkürler hocam.

FR da çok gösterişli hele ki red ?

Proceed 200 bg ama hissedilmiyor diyorlar. Hakkını vermiyormuş.

@Yakup Çağatay hocam 2012 moodeel 54binde White edition full sadece kaput değişmiş 7000 lira servis haasr kaydı.scirocco. 

33 bin üste istiyo. İyi mi bana uygun gibi geldi. Benim diesel power 200 binde sonuçta 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar :) Keşke yardımcı olabilsem ama şu hasar ve değer olayı beni aşıyor sonuçta sizin paranız yanlış fikir vermek istemem :(

Gönlünüzden geçeni yapın :) Şirokko olcaksa diğer tüm araçlara bakmayı unutmayın sonuçta takas şart değil. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

'Şirokko'yu alırmıydın?'a çekebilirim değil mi soruyu; @Cihan Buğdaycı'ya maalesef katılıyorum :D Maalesefin sebebi kendisi değil tabi.

1- Tasarım olarak en beğendiğim VW.

2- En hisli VW

3- Ama eskidi be

4- İtibar da çok iyi değil ne bileyim için ısınmıyor bir türlü.

Benim tercihim; Mazda 3 veya Opel GTC olurdu.

7,000 TL hasar kaydının ne olduğuna, nerede işlem yapıldığına ve bunların dışında farklı bir işlem olup olmadığına MUTLAKA bakılmalı. Ondan sonra yorumlayalım aracı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup yine güzel seçeneklerle listesini hazırlamış.

Mantık olarak leon fr diyebilirim ama duygusal olarak gtc derim fantezi olarakta sirocco derim ve en son hepsi güzel ama hic birini almam benim alışveriş mantığıma ters ?

Bahadır Atay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence hem performanslı hem de ikinci el piyasası açısından j kasa astra 1,6 dizel 136 beygir sport ya da cosmo paketini düşünebilirsiniz. fiyatları belki 60 binin biraz üzerinde olabilir. Still paketlerinde navigasyon ve sunroof var. Örneğin: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-essiz-sport-model-sanruflu-start-stoplu-ve-geri-gorus-kamerali-224226296/detay. bunun dışında scirocco bir süre sonra sıkabilir. Çünkü sonuçta her zaman performans istemeyeceksiniz öyle değil mi? Astra j kasanın ikinci el piyasası oldukça hareketli. Performans açısından da yeterince tatmin edici. onun dışında tabi ki 1,6 EB focus ta performans ve yol tutuş açısından dikkate değer ama ikinci el piyasası opel 1,6 cdti nin ki daha fazla, ne de olsa hem dizel hem de görsellik açısından sportif bir araba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.