Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İnsignia önerisi

Deniz Gecgel

Önerilen Mesajlar

22 saat önce, Deniz Gecgel said:

farHasarsız olanlara yüksek fiyat çekiyorlar Bülent bey. Açıkçası bütçenin son noktasındayım ve ancak bu iki araçtan birisini alabiliyorum. 8000 tl yüksek bir rakammıdır. Değişen bi çamurluk ve bi afl far.

8bin tl yüksek bir rakam kesinlikle degil ayrıca fiyatı uygunsa kaçırmayın ,tam tersi fiyati uygun hasarli araç daha çabuk satılıyor hasarsiz diye fazla para vermenin manası yok fiyatı uygunsa kesinlikle alın sahibinden de sürekli takip ederim arabaları fiyati uygun olup boyali olan hasar kaydı 10-15bin tl ye kadar olan araçlar daha çabuk satılıyor ,kendimde hatasız araçtan daha cabuk sattım, arkadaşımda 12 bin tl hasar kaydi olan aracını 2 günde satti fiyatı uygundu sizde eger fiyat uygunsa hemen satarsınız...Ayrıca diyelim ki hatasız aldınız fazla para verip yarın birgün birinin gelip arabamiza  bindirmeyecegi ne malum bizim kuzende derdi yok boya olmasın üç beş fazla olsun sonra park halindeki aracına geldi vurdu biri 12 bin tl hasar kaydi çıktı ve bu aracını hatasizken satamadi daha sonra kaza yapınca 5 bin tl aşağı yazdi 15 gunde satti ve aracta kaput boyali camurluk ve kapi degismisti...Kısacası 8 bin tl hic birsey değil fiyat uygunsa arac temizse kaçırmayın her araç boyalı hasar kayıtlı olmaya adaydır bu lafımi kime anlatamadiysam aracına geldi vurdu biri .çevremde 3 tane örnek var ikisi kuzenim biri arkadaşım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cümle emin değil de yaşananlar bu gördüklerim ,tecrubelerim bu eğer bütçe kısıtlıysa limitleri fazla zorlayamiyorsak uygun fiyata daha iyi araç almak mantıklı gecenlerde adam focus 3 titanyum u 60 binde kaput ve sağ ön çamurluk boyali 15 bin h.k. var adam 2 günde sattı.normalde aynı paraya focus 2.5 var hatasız daha fazla km de. Ayni paraya ufak kazali daha iyisini almak daha karlı bütçe kısıtlıysa..Yoksa yok aracım hatasız boyasiz olacak 3-5fazla vererim ben kesinlikle boyasiz olacak benim aracım dersen biri gelir hatasız aracının tepesine çıkar...Bütçe elveriyorsa git 0 km al

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, çağlar çetinkaya said:

Cümle emin değil de yaşananlar bu gördüklerim ,tecrubelerim bu eğer bütçe kısıtlıysa limitleri fazla zorlayamiyorsak uygun fiyata daha iyi araç almak mantıklı gecenlerde adam focus 3 titanyum u 60 binde kaput ve çamurluk boyali 15 bin h.k. var adam 2 günde sattı.normalde aynı paraya focus 2.5 var hatasız daha fazla km de. Ayni paraya ufak kazali daha iyisini almak daha karlı bütçe kısıtlıysa..Yoksa yok aracım hatasız boyasiz olacak 3-5fazla vererim ben kesinlikle boyasiz olacak benim aracım dersen biri gelir hatasız aracının tepesine çıkar...Bütçe elveriyorsa git 0 km al

Orası öyle zaten ama çoğu insan benden sonra ne olacak diye kaygılı.

Yoksa burası neler neler gördü, bir arkadaşımız sadece ağır hasarlı alıp; kendi yaptırıp biniyordu. Daha ucuz daha iyi araba! 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8bin tl yüksek bir rakam kesinlikle degil ayrıca fiyatı uygunsa kaçırmayın ,tam tersi fiyati uygun hasarli araç daha çabuk satılıyor hasarsiz diye fazla para vermenin manası yok fiyatı uygunsa kesinlikle alın sahibinden de sürekli takip ederim arabaları fiyati uygun olup boyali olan hasar kaydı 10-15bin tl ye kadar olan araçlar daha çabuk satılıyor ,kendimde hatasız araçtan daha cabuk sattım, arkadaşımda 12 bin tl hasar kaydi olan aracını 2 günde satti fiyatı uygundu sizde eger fiyat uygunsa hemen satarsınız...Ayrıca diyelim ki hatasız aldınız fazla para verip yarın birgün birinin gelip arabamiza  bindirmeyecegi ne malum bizim kuzende derdi yok boya olmasın üç beş fazla olsun sonra park halindeki aracına geldi vurdu biri 12 bin tl hasar kaydi çıktı ve bu aracını hatasizken satamadi daha sonra kaza yapınca 5 bin tl aşağı yazdi 15 gunde satti ve aracta kaput boyali camurluk ve kapi degismisti...Kısacası 8 bin tl hic birsey değil fiyat uygunsa arac temizse kaçırmayın her araç boyalı hasar kayıtlı olmaya adaydır bu lafımi kime anlatamadiysam aracına geldi vurdu biri .çevremde 3 tane örnek var ikisi kuzenim biri arkadaşım

Çağlar bey 8000 hasar kayıtlı olan aracı bugün aldım. Almadan önce istoç ta bağımsız bir expertiz servisinde 150 tl karşılığında, motor dyno testi de dahil full expertize soktum. Adamlar çok iyi çalışıyorlar, 4 sayfa rapor verdiler.

Araç sahibinin söylediklerinden farklı birşey çıkmadı. Özellikle motor alt takım kontrolünü çok iyi yapmalarını istedim. Fiyatıda uyguna geldi.

Sonuç olarak sizinle aynı fikirdeyim.

Not: AFL far çok fenaymış, bu akşam onu anladım. [emoji4] [emoji4] Cyclone multimedyada bonus oldu.

4d59e88d62d479d440f15bb4bdd14a39.jpg

0ea79331026b9fb232140f4b0a0b3d4b.jpg

41130a97b70a2a2c835124e4673122fd.jpg

a2605fdcc04147d26badebbe3874587f.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 saat önce, Bülent Çelik said:

tahminimce 50 bin lira gibi bir bütce ayırdınız bu parayı vereceksem araba hasar kayıtsız olmalı ve orjinal olmalı, 8 bin tl de yüksek bir rakam, istanbul gibi bir şehirdesiniz biraz daha araştırın ve iyi pazarlık edin daha iyisini alırsınız

Kısıtlı bütcesiyle üst midel araba tercih eden insan inanın cok fazla.focus 2 aracımın 7 parca boyası vardı ve önden de darbeliydi alırken uygun fiyata aldım satarkende uygun fiyata 2 haftada sattim.boyasız arabalarımda oldu ama bu kadar hızlı satılmamış alıcı istanbuldan geldi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Islatacak adres: [emoji4] 

yedek

Tarih ve saat verin yeter :)

Kısıtlı bütcesiyle üst midel araba tercih eden insan inanın cok fazla.focus 2 aracımın 7 parca boyası vardı ve önden de darbeliydi alırken uygun fiyata aldım satarkende uygun fiyata 2 haftada sattim.boyasız arabalarımda oldu ama bu kadar hızlı satılmamış alıcı istanbuldan geldi

Kesinlikle katılıyorum. Bir önceki astra aracım 12.000 tl kayıtlı 9 parça boyalı 4 parça değişenli idi. 1 haftada sattım. Hiçte zorlanmadım. Ucuz almıştım ucuzda sattım. Hatta kar bile ettim diyebilirim. Orjinal alıyoruz ertesi gün üç parça boyalı olmayacağının garantisi yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlısı olsun. Benzinli 2.el alacak olsam 50-60bin tl arası alınacak en mantıklı araçtır kendileri. Opc'yi bir kenara koyarsak 

Insignianın en başarılı jantı, bu 1.4t'lerdeki still pakettedir.  D sınıfı, donanımlı, konforlu, sağlam, iyi yol tutuş, tok, sportif.. :sofeer: Güzel seçim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Deniz Gecgel said:

Çağlar bey 8000 hasar kayıtlı olan aracı bugün aldım. Almadan önce istoç ta bağımsız bir expertiz servisinde 150 tl karşılığında, motor dyno testi de dahil full expertize soktum. Adamlar çok iyi çalışıyorlar, 4 sayfa rapor verdiler.

Araç sahibinin söylediklerinden farklı birşey çıkmadı. Özellikle motor alt takım kontrolünü çok iyi yapmalarını istedim. Fiyatıda uyguna geldi.

Sonuç olarak sizinle aynı fikirdeyim.

Not: AFL far çok fenaymış, bu akşam onu anladım. emoji4.pngemoji4.png Cyclone multimedyada bonus oldu.

4d59e88d62d479d440f15bb4bdd14a39.jpg

0ea79331026b9fb232140f4b0a0b3d4b.jpg

41130a97b70a2a2c835124e4673122fd.jpg

a2605fdcc04147d26badebbe3874587f.jpg

Hayırlı olsun güle güle kullanın tekerine taş degmesin :) en mantıklı olanı yapmışsınız hatasız diye bi araca fazla para vermenin bi mantığı yok araç düzgünse fazla hasari yoksa fiyatida uygunsa en mantıklisi bu...Fiyatı uygun araçlar daha çabuk satılıyor hem paramiz cebimize kalıyor hemde aynı araca biniyoruz...geçenlerde bmw 420d yi 2 parça boyalı 30 bin hasar kaydi olan aracı piyasasinin 50 bin tl aşağısina galeri 2 günde satti .Alan kisi ayni aracı sırf 2 parça boya diye ucuza almanın keyfini sürüyor şimdi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.