Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İnsignia önerisi

Deniz Gecgel

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba. Acil olarak fikir ve yorumlarınıza ihtiyacım var.

2 adet insignia buldum yarın bir tanesini alıcam ama karar veremiyorum.

1. araç 2012 1.4T Edition Elegance siyah renk 60.000 km de 18" stil jantlar var, afl far sistemi yok multimedya yok. Sadece sağ arka çamurluk boyalı, sol ön çamurluk çok küçük lokal boyalı. Değişen yok. 4700 tl hasar kaydı var.

2.araçta 2012 model 1.4T Edition Elegance beyaz renk 59.000 km de 18" stil jantlar var, afl far sistemi var cyclone multimedya var. Ön kapılar ince boyalı, sağ ön çamurluk ve sağ far değişmiş. 8000 tl hasar kaydı var. Değişen parça listesini çıkarttım adamın söyledikleriyle örtüşüyor.

Her iki aracın da fiyatları neredeyse aynı, ve ikisininde 60 bin bakımı yapılmış.

Siz olsanız hangisini alırdınız? 2.si bana daha mantıklı geliyor ama karar veremiyorum. 2 parça boya ve bir değişen düşündürüyor ama full araç

Lütfen yardım edin. Yorumlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2014 Insignia kullanıyorum önceden de Astra J vardı. 

İki araçta da Afl farlar var ve sanırım yaş 40 a yaklaştıkça gözlerim zayıflıyor; Afl nin gece sürüşlerinde başarılı ve çok güven veren bir sistem olduğunu söyleyebilirim, şahsen yeni bir araç alacağım zaman mutlaka Afl ye denk ya da daha iyi bir far sistemi olması şartı olacak.

Araçların kondisyonları arasında çok fark yoksa Afl li olanı seçerdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hasarsız olanlara yüksek fiyat çekiyorlar Bülent bey. Açıkçası bütçenin son noktasındayım ve ancak bu iki araçtan birisini alabiliyorum. 8000 tl yüksek bir rakammıdır. Değişen bi çamurluk ve bi afl far.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rica ederim.

Afl için sorunlu bir sistem diyemem zira 2011 den bu yana takip ettiğim Opel forumlarından hatırladığım kadarıyla bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar sorun bildirisi -belki- okumuşumdur, ancak sistemin min. 3000Lira civarında olduğunu da belirtmeliyim, sağladığı güvenliğe ise kesinlikle değer kanımca.

Bu arada ilgilendiğiniz A14NET kodlu 1.4T motor benzerleri arasında sorunsuzluğu ile öne çıkan bir makinadır ancak kalitesiz yakıt veya uzun süre düşük devirli ş.içi kullanımda emme manifoldu sensörleri arıza ışığı yanmasına neden olabilmektedir, çözümü servisin 15-20dk lık temizliğinden geçse de kimileri para tuzağı kurup manifold değişimi önermektedir, bilmenizi istedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tahminimce 50 bin lira gibi bir bütce ayırdınız bu parayı vereceksem araba hasar kayıtsız olmalı ve orjinal olmalı, 8 bin tl de yüksek bir rakam, istanbul gibi bir şehirdesiniz biraz daha araştırın ve iyi pazarlık edin daha iyisini alırsınız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, İlanlar > Ortak Alan - Sosyal > Alınıklar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam süpersiniz :) evet 2 numara bu ilan. Sizin bulduğunuzu bende gördüm sadece difüzör ve jant olayı hoşuma gitmedi. İlk ilandakine (beyaz olan) ne dersiniz?

1.ilandakide bu araç afl olmayan.

Temiz Sahibinden Start&Stop 1.4T Eco Motor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-temiz-sahibinden-start-stop-1.4t-eco-motor-274905011/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

isteginizi kırmak gibi olmasın ama iki kapı boyalı ve camurluk, far degişik buna bağlı olarak sağ köşeden kaza yapmış anlamında ayrıca tanbon degişmiştir büyük ihtimal sag tekerden de darbe almıştır bence uzak durun bu arabayı satmak da zor olur

bende bunda yogunlaştım almayı düşündüğüm 1.4 lerden

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2013-opel-insignia-32000km-259503950/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.