Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 Focus Trend-x Sedan * Yaptığım Basit Değişimler

Önerilen Mesajlar

Merhaba... Sitede Yeniyim... Modifiyeyle ilgili neredeyse her konuya baktım... Modifiye için bütçe ayırmaya niyetim yoktu ama konulara bakınca heveslendim ve düşük bütçeyle kendi tarzımı oluşturdum sayılır. Fikirlerinizi merak ediyorum...

ilk aldığımda sadece arka bagaj üstü spoiler siyah şeridi taktım...

1.thumb.JPG.2a0d5e7fbee159558ed2d8162261

pencere çıtaların kromdan önce

2.thumb.JPG.d20a900b68fec5ec1a4a6ca65c07

pencere çıtaların kromdan sonra

3.thumb.JPG.099acc5181d587dc4ff0e3cecf75

eski park ampül ve farları beyaza çevirdim...

LED ışığı ekledim...

Siyah olan ızgaralara nikelaj şeritler çektim.

4.thumb.JPG.b371e29a8183a85322edbb1147d5

5.thumb.JPG.c7f88a46d20c4559821c7a86846e6.thumb.JPG.cc0d406d5c06aec63ba974dce9e5

arka bagaj üstü siyah spoiler söküldü yerine beyaz denendi...

arka bagaj üstü beyaz spoiler'a karar verildi öncesinde tampon beyaza boyandı...

tampon beyaza boyandıktan sonra beyaz spoiler takıldı.

7.thumb.JPG.eacbaf666682134141214132c9c2

eski siyah sis farı çerçevesi nikelaj krom'a çevrildi...

8.thumb.JPG.8255c702bdf811b9ebba9edd582c

vee mutlu son...

11.thumb.JPG.75919b1dd5903ef12edab55f49c

sıradaki değişiklilerin başında Amerikan Park Modülü gelecek inşallah...

9.thumb.JPG.a425ac9ee7917f4563f7df02bf4610.thumb.JPG.33800c64eca56de02479aaf2154

sonrasında özellikle iç donanımla ilgili siparişi verilenler geldikçe uygulanacak... ( siparişi verilenler resimde mevcut )

focusicdizayn.thumb.jpg.64bfba0d00375d23

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Sedat Aladağ said:

Herkese teşekkür ederim. Fikirleri değerlendiririm. Benim de içime sinmedi gündüz farları. Amerikan park modülü takınca onları iptal edebilirim. 

Üçgen ızgaraların alt kısmına daha güzel olur diye düşünüyorum.

Öneri sadece çünkü Drl yakışıyor Focus'a :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Üçgen ızgaralara yaptıracaktım ama orijinalliğini bozup delmek istemedim ızgaraları. Sonra o araya karar verdim ama dediğiniz gibi benim de pek sinmedi içime. Amerikan park modülünden sonra onları sökerim. 

Yardım...

Dik resimleri yatay attı. Nasıl döndürebiliriz ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Sedat Aladağ said:

Bilgisayarda zaten dik konumda yani düz ama buraya atınca yatay oluyor. 

Düzenledim, iphone'lar böyle oluyor. Pc de tekrar döndürmelisiniz veya bir başka program ile fotoları küçültüp ekleyebilirsiniz vs vs

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 13.02.2016 at 01:55, Sedat Aladağ said:

7.thumb.JPG.eacbaf666682134141214132c9c2

Kopyacı seniiiiii :)

Bak alt kısmı ben özellikle boyatmamıştım. Olur ya sağ sol mondi tarzı bir eksoz yaptırırsam plastiği kestirip gömmeyi planlamıştım. Etrafı beyaz olursa çok çabuk eksoz dumanından kararacaktır. Bilgin olsun.  Bak benim arabamın konusu burada. Bazı zevklerimiz benziyor. Sana fikir olabilir sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kopyacı seniiiiii [emoji4]

Bak alt kısmı ben özellikle boyatmamıştım. Olur ya sağ sol mondi tarzı bir eksoz yaptırırsam plastiği kestirip gömmeyi planlamıştım. Etrafı beyaz olursa çok çabuk eksoz dumanından kararacaktır. Bilgin olsun.  Bak benim arabamın konusu burada. Bazı zevklerimiz benziyor. Sana fikir olabilir sanırım.

Arabanın durduğu yerin bitişiğindeki benim İskenderun'daki depomdu bozdoğana sattık [emoji3][emoji3][emoji3]

12 yılım geçti orda [emoji3][emoji3][emoji3]

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İskenderun'da Bozdoğan'dan başka aksesuar parçaları satan bir yer yok.. İmkanlar kısıtlı... Sis far çerçevesini internetten aldım... Şaka gibi İskenderun'da hiçbir yerde yok.. Spoiler da başkası olmadığından dolayı bunu  taktım. Belki diğerlerinden olsa farklı olurdu.

On 15.02.2016 at 16:38, Doğan Kurban said:

Kopyacı seniiiiii :)

Okul yıllarında da kopya çekemezdim, bak yine yakayı ele verdik (: Forumu çok gezdim ama senin iletini atlamışım. Hiç farketmedim şimdi linke tıklayıp girdim zevklerimiz benziyor evet...

Ben üzerinde boyattım tamponu (: biraz uyguna kaçtım.. Egsozu yaptırmayacağımı bildiğimden dolayı komple beyaza boyattım..

Ben arabaya 2 yıl boyunca dokunmadım. Bu yıl değiştirmeyi planladım açıkçası soğumuştum arabadan, bazı sebeplerden dolayı ertelemek zorunda kaldım. Ertelemek zorunda kalınca ufak dokunuşlarla arabaya olan kırgınlığımı bi nebze de olsa gidermek istedim. Sonuç ortada (: Dediğim gibi düşük maliyetle sade ve şık haline getirdim sanırım (tabi bana göre). Kafamda daha birçok şey vardı ama maliyetli olduğu için vazgeçtim. Tek yapacağım ön ızgaradaki 2 Led'i söküp Amerikan Park Modülü taktırmak. Maliyetlerim şöyle;

Park ampül ve beyaz ledler işçilik dahil : 125 TL

Ön ızgara nikelajlı şeritler : 15 TL

Sis farı krom çerçevesi kargo dahil : 41,5 TL

Pencere krom çerçevesi 8 parça : 100 TL

Tampon Boyama : 100 TL

Arka Bagaj Spoiler : 180 TL

Ali Express'ten alınan iç donanımsal aksesuarlar : 160 TL

Toplam Gider : 721,5 TL

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.