Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Çıtır Hasarlı Araç

Olcay Sert

Önerilen Mesajlar

12 dakika önce, Serdar Eryürekli said:

Tarihlerde peş peşe.

gerçekliği tartışılır feyste gördüm de koydum. lakin bu tarz durumların bizim sigorta ve kasko durumlarına etkisini küçümsememek lazım. bi tanıdığın kamyon ile nakliye firması var anlattığına göre ne sigorta ne kasko yaptırıyormuş. sigortacıların belgeleri 48 saatte teslim edebilme gibi durumu varmış, bundan mütevelli kaza olunca bi telefonbi önceki güne kasko yada sigorta. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arac sahibinin arac sigorta ucreti ne kadar cok merak ettim. Herhalde arabayla ayni fiyatta falandir herhalde:)

Hasarlara bakarsaniz 1 gun arayla 28 29 30 31 1 napmis boyle 28 den oncesini bilmiyoruz sahibi yasiyormu acaba bu kadar arka arka nasil kaza yapmis gercekse eger :):)

Birde 1 gun once 4 bin tl 1 gun sonra 34 bin tl diger 9 bin tl ne ara tamirden ciktida kaza yaptin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Halk Hareketi?

10 saat önce, Olcay Sert said:

gerçekliği tartışılır feyste gördüm de koydum. lakin bu tarz durumların bizim sigorta ve kasko durumlarına etkisini küçümsememek lazım. bi tanıdığın kamyon ile nakliye firması var anlattığına göre ne sigorta ne kasko yaptırıyormuş. sigortacıların belgeleri 48 saatte teslim edebilme gibi durumu varmış, bundan mütevelli kaza olunca bi telefonbi önceki güne kasko yada sigorta. 

Bu da bence bu fotoğraf kadar hikaye. Herhangi bir sigorta şirketinin buna bilinçli izin verme ihtimali yok. Heleki yurtdışı kaynaklı filansa tetikçi yollarlar o acentaya :D:P 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.