Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Ford Audio 1 Saat Modu

Misafir

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
1 dakika önce, Mustafa Karaca said:

konuyla alakalı değil ama benim aracım immobilizer hatası veriyor bazen ve bu yüzden çalışmıyor. servise götürdüm net birşey bulamadılar. gauge menude neler var bilmiyorum ama bu  hata çıkar mı acaba?

Hata kodu çıkar belki ama bir işinize yaramaz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Mustafa Karaca said:

konuyla alakalı değil ama benim aracım immobilizer hatası veriyor bazen ve bu yüzden çalışmıyor. servise götürdüm net birşey bulamadılar. gauge menude neler var bilmiyorum ama bu  hata çıkar mı acaba?

immobilizer anahtarı tanıyamadığı için aracı korumaya alabilir mevcut anahtarınızı kontrol ettirin yeniden kodllattırın. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Ozan Kar said:

Hata kodu çıkar belki ama bir işinize yaramaz. 

aslında servise bu hatayı yapmasına rağmen abs modülü kaynaklı olabileceğini söylediler bize. bende immobilizer hatası yazıyor orda abs ne alaka dedim. o öyle yazar siz takılmayın dediler. arızayı yaptığında akü sök tak düzeliyor. ama sonra tekrar yapıyor. bana bir çözüm önerebilir misiniz?

Adsız.jpg

3 dakika önce, Özer Aksu said:

immobilizer anahtarı tanıyamadığı için aracı korumaya alabilir mevcut anahtarınızı kontrol ettirin yeniden kodllattırın. 

anahtar kodlatmak mantıklı aslında ama servis abs modülü dedi kafamı karıştırdı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, Mustafa Karaca said:

aslında servise bu hatayı yapmasına rağmen abs modülü kaynaklı olabileceğini söylediler bize. bende immobilizer hatası yazıyor orda abs ne alaka dedim. o öyle yazar siz takılmayın dediler. arızayı yaptığında akü sök tak düzeliyor. ama sonra tekrar yapıyor. bana bir çözüm önerebilir misiniz?

Adsız.jpg

anahtar kodlatmak mantıklı aslında ama servis abs modülü dedi kafamı karıştırdı.

2 anahtarlada yapıyormu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Mustafa Karaca said:

evet her iki anahtarda da yapıyor. 

Şimdi, Mustafa Karaca said:

evet her iki anahtarda da yapıyor. 

O zaman öncelikle anahtarları sildirip tekrar kodlamayı deneyin. Ama fotoğrafta abs ve esp lambası yanıyor, bu sorun her olduğunda onlarda yanıyormu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Ozan Kar said:

O zaman öncelikle anahtarları sildirip tekrar kodlamayı deneyin. Ama fotoğrafta abs ve esp lambası yanıyor, bu sorun her olduğunda onlarda yanıyormu?

yanan ışıklara hiç dikkat etmemiştim :)  videosu yükledim. ama anahtar kodlatma işi çok mantıklı geldi.

IMG_1993.MOV

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
On 15.05.2016 at 16:02, Özer Aksu said:

@ubeyd bayar sonuç ne oldu ?

Evet sonuç ekranım değişti. Eskisi beyazdı, bunu çıkma bulup taktılar sorunsuz çalışıyor. Fark ücreti verip bunu almak zorunda kaldım. Orjinali servisde 1.5 milyardan bahsettiler. Bende bunu taktım ve sorunsuz çalışıyor. 

IMG_5200.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.