Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2012 Titanium Anlamadığım Sesli Uyarı

Ersin Bakır

Soru

Aracı garajdan çıkardıktan sonra 1 km gitmeden sesli bir uyarı geldi ve yol bilgisayarında kırmızı renkte bir üçgen görür gibi oldum anında kayboldu gitti, üzerinde ne yazdığını okuyamadım. 4 km sonra aynı sesli uyarı tekrar geldi, o da hemen kayboldu okuyamadım ne yazdığını. Kullanma kılavuzunda iki farklı ikaz uyarı sesinden bahsediyor, ilki buzlanma tehlikesi ikincisi depodaki yakıt seviyesinin azalması. Ama ben aracı 3 gün karlı havada kullandım sadece kırmızı renkli buzlanma uyarı ikazı yanıyordu. Böyle bir ses duymamıştım. Çeyrek deponun biraz altında motorin vardı ondan olabilir mi. Yada başka bir sebebi var mı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Silecek suyu uyarısı ile düşük pil uyarısı o ekranda gözüküyordu ama bu uyarıyı o ekranda göremedim. Uyarıyı almadan bir gün önce aracı yetkili serviste bakıma soktum. Hava, yağ, yakıt, polen filtreleri ile motor yağı değişti. Acaba bunlarla ilgili bir sorun olabilir mi. 

Ersin Bakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.