Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 Hb Trend Gündüz Farı Ve Sis Montajı Yardım

İsa G

Soru

Arkadaşlar merhaba iş arkaşımın focus II HB trend aracına gündüz farı ve sis farı taktırmayı planlıyoruz fakat araçda fabrika çıkışı sis farı olmayıp sadece yeri olduğu için açıcak orjinal bir düğmesi yok haliyle ön konsola bir delik açıp buton taktırmakda pek mantıklı gelmiyor.gündüz farı parklara bağlayabilir fakat sis farını açmak için orjinal bir fikri olan var mı ? Ben direksiyonun sol kısmındaki far butonlarının sis farı tuşu da olanını alibabaexpres de görmüştüm ama bu ne kadar uyumlu olur iş görür tavsiyelerinizi bekliyoruz.

İsa G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
14 saat önce, İsa G said:

Arkadaşlar merhaba iş arkaşımın focus II HB trend aracına gündüz farı ve sis farı taktırmayı planlıyoruz fakat araçda fabrika çıkışı sis farı olmayıp sadece yeri olduğu için açıcak orjinal bir düğmesi yok haliyle ön konsola bir delik açıp buton taktırmakda pek mantıklı gelmiyor.gündüz farı parklara bağlayabilir fakat sis farını açmak için orjinal bir fikri olan var mı ? Ben direksiyonun sol kısmındaki far butonlarının sis farı tuşu da olanını alibabaexpres de görmüştüm ama bu ne kadar uyumlu olur iş görür tavsiyelerinizi bekliyoruz.

Bu konu hakkında hiç mi fikri olan yok ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sis farlarını arka sislere bağlayabilir, ya da en iyisi anahtarı değiştirebilir. Ford sis far kitini focus 2'ler için paket olarak satıyordu ama kaç para bilmiyorum..

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Mevcut anahtarda arka sislere bağlatabilirsiniz İsa, sisli havada açtığında ön ve arka aynı anda yanar.

Ama süs olsun veya şekil olsun diye kullanılacaksa oem anahtar almak lazım,

çünkü sis olmayan ortamda arkadaki aracı rahatsız etmemiş olur arkadaşın :)

@İsa G

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
17 saat önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Mevcut anahtarda arka sislere bağlatabilirsiniz İsa, sisli havada açtığında ön ve arka aynı anda yanar.

Ama süs olsun veya şekil olsun diye kullanılacaksa oem anahtar almak lazım,

çünkü sis olmayan ortamda arkadaki aracı rahatsız etmemiş olur arkadaşın :)

@İsa G

Arkadaşın en büyük derdide o zaten arka sis i yakmakdan pek haz etmiyor servis orjinal sis farı kiti takamayız demiş elektirikçilere bakıcaz artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Wednesday, January 20, 2016 - 23:07 tarihinde, İsa G yazdı:

Merhabalar. Bende trend focusuma baglattim sis fari 70 liraya aldim sis takimini. Sanayide elektrikci bi abime baglattim. Far anahtarini kendinize dogru cekince arka sisler yaniyodu sadece simdi on sislerle birlikte yaniyo. Hicbir sorun yok cok sukur

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.