Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2015 focus ilk bakım sonrası kontak sorunu

Yücel Engin

Soru

2015 focus stlye aracımı 15000 bakımına götürdüm otomatik vites ile ilgili bir güncelleme olduğunu söylediler. Aracı teslim aldım ertesi gün kontağa hafif dokunduğumda çalışan araç araç tam kontak çevirmeden çalışmıyor. Servise sorduğumda güncelleme ile yarım kontak çalışma özelliğinin bu programla artık çalışmayabileceğini tam bilgileri olmadığını söylediler. Buna benzer bir problem yaşayan varmı acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 14 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, Ortak Alan - Sosyal > Otomobil Sohbetleri kategorisinden Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aslına bakarsanız gerçekten güzel bir özellik gitmiş güncellemeyle. Zira yarım kontakla çalışması eşlerimiz adına büyük kolaylık. Şahsen en sevdiğim özelliklerinden bu yarım kontakla çalışması. Kötü olmuş güncelleme ile kalkması gerçekten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yarım kontak ile çalışması nedir, tam olarak? Ben mi yanlış anlıyorum?

Yarım kontak demek arabanın çalışmaması demek. 

Siz son kademeye tam çevirmeden çalıştırmak mı demek istiyorsunuz? Ne fark eder ki? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şöyle ki Yakup Bey kontağı çevirip aracın çalışmasını beklemeden bırakıyoruz. O kendi kendine basmaya devam ediyor. Bayanlar bu olmadan araç çalıştığı halde basmaya devam edebiliyor marşa. Bu özellik bu sorunun önüne geçiyor aslında. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
16 saat önce, Gökhan Tekin said:

Şöyle ki Yakup Bey kontağı çevirip aracın çalışmasını beklemeden bırakıyoruz. O kendi kendine basmaya devam ediyor. Bayanlar bu olmadan araç çalıştığı halde basmaya devam edebiliyor marşa. Bu özellik bu sorunun önüne geçiyor aslında. 

Bayanları bırakın ben bile aracı 2 gün oldu bakımdan alalı anahtarı hafif çevirip bırakıyorum araç çalışmıyor aslında bu sorun değil ama alışkanlık güncelleme ile bu alışkanlığımızdan vazgeçmemiz niye emrivaki yapılırki bunu kaldırmanın mantığı nedir veya araca bir zararımı varki kaldırıyorsunuz 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 dakika önce, Yücel Engin said:

Bayanları bırakın ben bile aracı 2 gün oldu bakımdan alalı anahtarı hafif çevirip bırakıyorum araç çalışmıyor aslında bu sorun değil ama alışkanlık güncelleme ile bu alışkanlığımızdan vazgeçmemiz niye emrivaki yapılırki bunu kaldırmanın mantığı nedir veya araca bir zararımı varki kaldırıyorsunuz 

Hocam olmasını gerektiren mantık nedir peki? Vardır bir sebebi işte. Problemsiz yer ellenmez kolay kolay.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.