Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kuga için Pioneer ts-wx210a subwoofer

Turhan Onat

Önerilen Mesajlar

Merhaba, bugün Kuga 2015 Titanium aracıma Cycleone multimedya sistemi taktırdım. Orj navigasyonu dışında memnunum. Onu da bir yerlerden igo 9 bulup halledeceğim.

Madem görüntüyü iyileştirdik, sesi de iyileştirelim maksadı ile aracımda ki orjinal kapı hoparlörlerine dokunmadan ve zaten kısıtlı bir alanı bulunan bagajı da doldurmadan aşağıda  tanımlı ürünü kullanmak istiyorum. 

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-hoparlor-pioneer-ts-wx210a-amplifikatorlu-subwoofer-yari-fiyatina-255590435/detay

1-Bu ürün Cycleone sisteme uygun mudur  tabiri caizse bir birilerini destekler mi?

2-Tamam destekler ama değmez diyorsanız muadil olarak önerileriniz lütfen?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi benim tavsiyem igo9 kullanma. Hatta igo değil orj navigasyon harici kullanma. Cyclone un huyu şu başka program atınca navigasyon açıkken arkada çalan mp3 donuyor. Ama orj navigasyonda dontpanic de sorun yok. Bence alışmaya çalış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, Doğan Kurban said:

Abi benim tavsiyem igo9 kullanma. Hatta igo değil orj navigasyon harici kullanma. Cyclone un huyu şu başka program atınca navigasyon açıkken arkada çalan mp3 donuyor. Ama orj navigasyonda dontpanic de sorun yok. Bence alışmaya çalış.

Teşekkür ederim . Esasında montaj yapan yer de orjinal programın igo'ya göre daha iyi olduğunu söyledi ama servis çıkışında  program ev adresime gidilecek tek yolda bana sola dön demedi mi? Orda bittim.:) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Turhan Onat said:

Teşekkür ederim . Esasında montaj yapan yer de orjinal programın igo'ya göre daha iyi olduğunu söyledi ama servis çıkışında  program ev adresime gidilecek tek yolda bana sola dön demedi mi? Orda bittim.:) 

Ha abi unutmadan orj programı kendin güncelleme sakın. Program çöküyor. Aldığın bayi halleder. Belki güncel olmadığından yapmıştır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Doğan Kurban said:

Ha abi unutmadan orj programı kendin güncelleme sakın. Program çöküyor. Aldığın bayi halleder. Belki güncel olmadığından yapmıştır.

Program için gerçi versiyonunu bilmiyorum ama sesli komutu desteklediği için bana son sürüm yüklü dediler.İlave olarak nasıl güncelleyeceğim konusunda da kısa bir eğitim aldım. Önerinizi tutacağım ama güncelleme işlemi zaman olarak uzun mudur? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Turhan Onat said:

Program için gerçi versiyonunu bilmiyorum ama sesli komutu desteklediği için bana son sürüm yüklü dediler.İlave olarak nasıl güncelleyeceğim konusunda da kısa bir eğitim aldım. Önerinizi tutacağım ama güncelleme işlemi zaman olarak uzun mudur? 

Sd kartı alıp içindeki dosyaları yenileriyle değiştiriyorsun abi. Ama herkeste aynı şekilde yazılımı çöktü navi programının. Bu güncelleme cihazın değil sd karttaki navigasyonun abi karışmasın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Doğan Kurban said:

Sd kartı alıp içindeki dosyaları yenileriyle değiştiriyorsun abi. Ama herkeste aynı şekilde yazılımı çöktü navi programının. Bu güncelleme cihazın değil sd karttaki navigasyonun abi karışmasın.

Anladım.Ben cihaz içerisinden versiyonu bir kontrol edeyim. İnfonav üzerinde "güncel versiyon tarihi Kasım 2015"  tanımı var. Doğru mudur? Bir de bu güncelleştirmede bir sınır var mıdır?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Turhan Onat said:

Anladım.Ben cihaz içerisinden versiyonu bir kontrol edeyim. İnfonav üzerinde "güncel versiyon tarihi Kasım 2015"  tanımı var. Doğru mudur? Bir de bu güncelleştirmede bir sınır var mıdır?

Abi çok net hatırlamıyorum ama yanlış yönlendirmiyim. Sd karttaki harita 2015 de güncellendi sanırım. Eğer haritada tarih öyleyse günceldir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Doğan Kurban said:

Abi çok net hatırlamıyorum ama yanlış yönlendirmiyim. Sd karttaki harita 2015 de güncellendi sanırım. Eğer haritada tarih öyleyse günceldir.

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim Doğan bey.Henüz cihazı daha öğrenme fırsatım olmadı. Eksikleri, artıları nedir bilmiyorum. İlerleyen zamanda ihtiyaç halinde yardımlarınızı rica edeceğim.

Saygılar,selamlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Doğan Kurban said:

Bu kadar nazlı mı bu cyclone? Forumdan bir arkadaş da usb kaldığı yerden devam etmiyor şeklinde şikayet ediyordu. Daha bugün bir arkadaşa cyclone tavsiye ettiydim oysa..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.