Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir ve özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve sadece sponsorlarımızın reklamını göreceksiniz. Siz de sponsor olmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Korkarım ki ben de Iphone alacağım, ama nasıl?

Guest Tolga KARACA

Önerilen Mesajlar

• Yanıt 76
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Popüler Mesajlar

Aypon cu Tolga

öhü öhü...Android alınacaksa Samsung Galaxy S 2 alınsın lütfen..

PRO'ya bakmıyorum bile artık bitti o devir   Apple sitesinde hala yok fiyat, ben o kadar yüksek beklemiyorum. İnanmıyorum yani şu ana kadar çıkan bilgilere 😄  i11'daki güzelliği devam ettiri

Yayınlanan Görseller

Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

12'in fiyatını görünce telefona ekran koruyucu almam gerektiğini anladım. 

Pro max 512 gb'si 20 k diyorlar cidden çok aynen al koruyucu tak, sarıl sev onu 😛

Bir saat önce, A.Coşar yazdı:

Okan, teşekkür ederim. Tam da sen ve Çağatay'dan cevap beklerdim zaten bu konuda. 

Hayırlı olsun Hocam şimdiden.. 64 gb düşünseydin, belki birileri yardımcı olurdu 😛 ama 128 gb no 😞 
( gizli reklamdan ban yemezsek iyidir ) 😄

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Şimdi, Okan Ali yazdı:

Pro max 512 gb'si 20 k diyorlar cidden çok aynen al koruyucu tak, sarıl sev onu 😛

PRO'ya bakmıyorum bile artık bitti o devir :zha: 

Apple sitesinde hala yok fiyat, ben o kadar yüksek beklemiyorum. İnanmıyorum yani şu ana kadar çıkan bilgilere 😄 

i11'daki güzelliği devam ettirir Apple.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim hanıma da Samsung A51 aldık.İphone dan geçti androıde ve kullanamıyor.Sanırım 11 alacağız.Hanımın eski 6s kullanıyorum ve ben de hiç sevmedim ios u .11 i alınca Samsung bana miras kalacak ve yaşasın özgürlük diyeceğim...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

64 GB olanı 7344 TL HB'da. Acaba daha ucuz bulabilir miyiz? 

özele gecelim hocam buyur 😛

Bir saat önce, Olcay Sert yazdı:

foruma satis ilani acabilirsin, elindekiler icin

sarı site yetiyor be abi.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu Iphone 11 özelliklerinde "Mevcut mikro SIM kartlarla uyumlu değildir" yazıyor.

Nasıl yani? Hanımın Iphone 6s deki mikro SIM olmayacak mı? Ne takacağız?

Sizdeki nano sim hocam, mikro değil çalışır 🙂 micro orta boydan bahsediyor o.

dasadssa.JPG

Okan Ali tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iPhone 12 Mini: 9.999 TL

iPhone 12: 10.999 TL

iPhone 12 Pro: 14.999 TL

iPhone 12 Pro Max: 16.999 TL

Modellerin özelleştirmelerinde dair fiyat bilgileri de belli oldu. Buna göre iPhone 12 Türkiye fiyatları, iPhone 12 Mini için 128 GB 10.499 TL ve 256 GB 11.499 TL oldu. iPhone 12 için 128 GB 11.499 TL ve 256 GB 12.499 TL oldu. iPhone 12 Pro için 256 GB 15.999 TL ve 512 GB için 17.999 TL oldu.

@Yakup Çağatay kismen fiyatlar dogru 12 pro max 512 gb'a 20 k demiştik 18 k 🙂

O değil 10 k lar normal gelmeye başladi makul diyorsun, eskiden en baba iphone 5 k yi geçmezdi iphone x e kadar 😞

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
3 dakika önce, Okan Ali yazdı:

Pahalı abi, resmi fiyatı yüksek girdi bence. Ama üzerinde biraz çalışmam lazım yarın dönüş yapayım 😄 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
11 saat önce, Okan Ali yazdı:

iPhone 12 Mini: 9.999 TL

iPhone 12: 10.999 TL

iPhone 12 Pro: 14.999 TL

iPhone 12 Pro Max: 16.999 TL

Modellerin özelleştirmelerinde dair fiyat bilgileri de belli oldu. Buna göre iPhone 12 Türkiye fiyatları, iPhone 12 Mini için 128 GB 10.499 TL ve 256 GB 11.499 TL oldu. iPhone 12 için 128 GB 11.499 TL ve 256 GB 12.499 TL oldu. iPhone 12 Pro için 256 GB 15.999 TL ve 512 GB için 17.999 TL oldu.

O değil 10 k lar normal gelmeye başladi makul diyorsun, eskiden en baba iphone 5 k yi geçmezdi iphone x e kadar 😞

Ön sipariş vs oluyor mu 🤦🏻‍♂️

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.