Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Korkarım ki ben de Iphone alacağım, ama nasıl?

Guest Tolga KARACA

Önerilen Mesajlar

Siri aksan olunca hiÇbir işe yaramıyor. Arkadaş 4S aldı ki apple fanıdır kendisi o en küÇük aksanda bir işe yaramıyor diyorsa hakikaten yaramıyordur diye düşünüyorum ben. Avusturalya aksanını bile anlamıyormuş. Biz denedik ki ingilizcesi ortalamanın üstünde olan insanlar olduğumuzu düşünüyoruz, yine de pek başarılı olamadık.

yuh artık... Bizdeki Samsung Galaxy S ben Şkoda felan desem bile anlıyo hatta gıcıklığına focus(fokus demiyorum) onu da anlıyo.. :P hadi geÇtim onları az önce e-okul, Çarşambayı sel aldı felan dedim onları bile anladı.. :muha:

Hasan K. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siri aksan olunca hiÇbir işe yaramıyor. Arkadaş 4S aldı ki apple fanıdır kendisi o en küÇük aksanda bir işe yaramıyor diyorsa hakikaten yaramıyordur diye düşünüyorum ben. Avusturalya aksanını bile anlamıyormuş. Biz denedik ki ingilizcesi ortalamanın üstünde olan insanlar olduğumuzu düşünüyoruz, yine de pek başarılı olamadık.

iyide hocam apple anlar demiyor ki, aksanlar henüz aktif değil ve sadece abd english iÇin beta değil diğerleri iÇin beta sürümünde

siz sanırım diğer tellerin siri ye benzer uygulamalarının ne denli berbat ve işe yaramaz oldğunu bilmiyorsunuz :P (karşılaştırmalı bolca video mevcut)

Ayrıca türk abd'de yaşayan tanıdıklarım kullanıyor :muha:

yani aksan'dan eleştirmek belaltı eleştirmek bence :zha:

Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen öyle hocam, en iyisi şuan bu, diğer tellerdeki herşeyi amaçsız şeylere yolluyor ve elle kontrol etmek gerekiyor adımlarda..

Bu iyi ve geliştirilebilir..

Siri'nin hikayesini bilseniz vayyy apple sen ne uyanıksın dersiniz :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyide hocam apple anlar demiyor ki, aksanlar henüz aktif değil ve sadece abd english iÇin beta değil diğerleri iÇin beta sürümünde

siz sanırım diğer tellerin siri ye benzer uygulamalarının ne denli berbat ve işe yaramaz oldğunu bilmiyorsunuz :P (karşılaştırmalı bolca video mevcut)

Ayrıca türk abd'de yaşayan tanıdıklarım kullanıyor :muha:

yani aksan'dan eleştirmek belaltı eleştirmek bence :zha:

Saygılar

Rakiplerine göre iyi olduğu doğru da şu an iÇin bizim kullanımımızı düşünürsek Çok fazla işe yaramayağını belirtmek iÇin öyle yorumlardım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen öyle hocam, en iyisi şuan bu, diğer tellerdeki herşeyi amaçsız şeylere yolluyor ve elle kontrol etmek gerekiyor adımlarda..

Bu iyi ve geliştirilebilir..

Siri'nin hikayesini bilseniz vayyy apple sen ne uyanıksın dersiniz :P

Şu Ford'un belgeseli bitiriyim onu da araştırırım merak etmediğim bir konu değil. Bilgisayarlarda en az çift çekirdek işlemci isteyen benzeri programların yaptığı işi kendi işlemcisi ile yapması baya ilginç

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu Ford'un belgeseli bitiriyim onu da araştırırım merak etmediğim bir konu değil. Bilgisayarlarda en az Çift Çekirdek işlemci isteyen benzeri programların yaptığı işi kendi işlemcisi ile yapması baya ilginÇ

Yazılım :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabi canım bizim hiç işimize yaramaz gibi birşey, kaç kişi çok iyi ingilizce biliyor :P

Ama geliştirilebilir sonuçta.. 1 yıla kadar tr eklenebilir.

Tr eklenme ihtimalini çok düşük görüyorum. Şu an Türkiye'de türkçe konuşmayı yazıya çeviren en iyi programlardan biri Dikte. Dikte AMD sistemlerde hiç çalışmıyor, Intel için en az core2duo istiyor ki benim notebook'un 2630qm'ini bile eğer konuşma tanımayı yüksek hıza çıkarırsanız baya zorluyor. Konuşma eğitimi yapmazsanız algılaması baya kötü olmakta da bakalım yeni sürümünü çıkarttılar %25 daha iyi denmekte bir test etsin bizimkiler belki daha iyi hale getirmişlerdir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rakiplerine göre iyi olduğu doğru da şu an iÇin bizim kullanımımızı düşünürsek Çok fazla işe yaramayağını belirtmek iÇin öyle yorumlardım.

Buarada aksan demiştik ya;

Yahu Fatih Terim ingilizcesini bile anlamaya Çalışıyor garibim :muha::P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zamana Galaxy S III de Çıkar belki aynı konuşmaları ve karşılaştırmaları onlar üzerinden tekrar yaparız :yeah:

ios gibi kullanımı basit ve tweak'ler ile mükemmel özelleştirmeler yapılabilirse.. android ile..Olabilir..

Dediğim gibi telefonun donanımlarına takılmayıp teknolojik birşey almak istiyen biri iphone'dan kolay kolay vazgeÇmeycektir..

Kişisel 2. tercihim ise kesinlikle HTC olurdu... SaNsunG 3. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.