Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 SW rüzgarlık ve bagaj havuzu

Ömer Daşdemir

Soru

2008 Ford focus Sw arabama bir türlü bagaj havuzu ve cam rüzgarlığı bulamadım.Sw kullanıpta bunları bulabilen varmı acaba.Sırf bu yüzden arabadan soğudum valla sw olunca hiç bir şeyini bulamıyorsun arabanın üvey evlat gibi olmuş sw :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus II > Ford Garajı > Mk2- Genel Bilgiler kategorisinden Focus II > Ford Garajı > Mk2- Sorular ve Sorunlar kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşım ben izmirdeyim.burada bir aksesuarcıda sormuştum cam rüzgarlığını 60 tl dedi çin malı.ben taktırmadım.ama taktırmayı düşünüyorum.bagaj havuzu bende bulamadım.ama bir döşemecide yaptırabilirsin.orjinali gibi olmasada işini görür

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba arkadaslar ben de bir sw kullanicisi olarak benzer dertlerden muzdaribim.cam ruzgarlik takim aldim ama on iki kullanilabiliyor.bagaj havuzu bende bulamadim. Arka tampon reflektoru dustu servis 50 tl ye getirebilecegini soyledi bir yerde 20 tl ye denk getirdim ama soldaki orjinalle arasinda daglar kadar fark var. Kisacasi sw bircok acidan mantikli kullanisli arabamdanda cok memnunum ancak ulkemizde ve dunyada cok satmis olan focusun sw versiyonu icin aksesuar bulmak neredeyse imkansiz

Bekir Danıştekin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.