Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

St dönüşümü

Önerilen Mesajlar

7 dakika önce, Anıl Değirmenci said: yanlış yere yazmışım konuyu da görünmemiş yazdıklarım :)

Ankara da bu dönüşümü yapan çok f3 sahibi var.Birgün gel fikir edinirsin. Serdar  ın arabası açıkcası çok güzel bir örnek.Ben ondan daha güzel st dönüşümü geçirmiş f3 açıkcası görmedim.Rengi bozuk sadece ama olsun idare edecez artık.

Bekle abi benim arac hazirlaniyor serdara yetiscem inş :)

Ekobüs degil ama olsun :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Yahya Akman said:

Bende senden temin etcem jantlari serdar hazir ol :)

Hediye ettircem kendime onlari :)

ST eksoza gelince bende daha 1 hafta oldu aracima st bodykit ve eksoz taktirdim. Eksoz ucu şaşmazda bi eksozcuda mevcut. Ismini vermek problem olmazsa sana burdan dukkanin ismini verebilirim. Sen bodykiti taktir aracina eksoz isi en basiti. Ayrica ankarada elden satan arkadaslarda mevcut.

Sana benim jantları satacam ben merak etme.3 bine biter ha ha ikna etmen lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Doğan Kurban said:

Süre kısaymış.Bak orj jant kullanmanı tavsiye ederim.Replika jantlar hem ağır hem de güvenlik açısından tehlikeli.Bu konuda iyi araştırm yapman lazım.Ankara ekibi olarak buluşuyoruz sıkca.Ama bu yakınlarda buluşurmuyuz bilmiyorum.

replika almayı düşünmüyorum. yarın sanayi ye gidip bi araştırma yapıcam cıkmacılardan falan umarım bulabilirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yahya Akman said: Bende senden temin etcem jantlari serdar hazir ol [emoji4]

Hediye ettircem kendime onlari [emoji4]

ST eksoza gelince bende daha 1 hafta oldu aracima st bodykit ve eksoz taktirdim. Eksoz ucu şaşmazda bi eksozcuda mevcut. Ismini vermek problem olmazsa sana burdan dukkanin ismini verebilirim. Sen bodykiti taktir aracina eksoz isi en basiti. Ayrica ankarada elden satan arkadaslarda mevcut.

Sen o jantlar icin su kosedeki makinadan bir sira al, en arkaya gec bakalim [emoji4] bekleme

yapmaaaaa [emoji4]

Baksana buna hemen nasilda geldi jantlari duyunca :)

Senin taka arabana olmaz o jantlar. Yorar onlar istanbul trafiginde seni :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Mert Yürüyen said:

Sen arabana motor aldinda biz mi kacirdik bilemedim simdi :) 

Tartışmayın biriniz traktör biriniz eşşekmosferik.Önce motorlarınızı değiştirip öyle gelin.

6 dakika önce, Anıl Değirmenci said:

replika almayı düşünmüyorum. yarın sanayi ye gidip bi araştırma yapıcam cıkmacılardan falan umarım bulabilirim

Sadece body kit jant ve eksoz mu yapmayı düşünüyorsun.Farlarını bixenon yapmayı düşünüyor musun? Ya da ben mi görmedim acaba var mı bixenon

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Doğan Kurban said:

Tartışmayın biriniz traktör biriniz eşşekmosferik.Önce motorlarınızı değiştirip öyle gelin.

Sadece body kit jant ve eksoz mu yapmayı düşünüyorsun.Farlarını bixenon yapmayı düşünüyor musun? Ya da ben mi görmedim acaba var mı bixenon

ilk önce bunları yapıcam Allah izin verirse o ledli bixenon lu farlardan alcam. arka ledli stop. ön teyp değişimi. Renkli Mile li devir göstergesi falan diye gidiyo 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Anıl Değirmenci said:

ilk önce bunları yapıcam Allah izin verirse o ledli bixenon lu farlardan alcam. arka ledli stop. ön teyp değişimi. Renkli Mile li devir göstergesi falan diye gidiyo 

Ok senin bana çoook işin düşecek gibi görünüyor.Teyp konusunda multimedya mı takacaksın fikrin nedir.?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yahya Akman said: Baksana buna hemen nasilda geldi jantlari duyunca [emoji4]

Senin taka arabana olmaz o jantlar. Yorar onlar istanbul trafiginde seni [emoji4]

Sen arabana motor aldinda biz mi kacirdik bilemedim simdi [emoji4] 

Benim aldigimda motoru vardi uzerinde de sen sonradan almissin herhal :)

Jantlatin kaporasini yatirdim bile ben. Yaza mardine gidip alcam bosa adami rahatsiz etmeyin [emoji14]

Yarin ben şaşmazda olcam. Eksoz icin sana yardimci olabilirim. O aklina gelen yer degil bu arada :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Kaan Yagizer said:

ben en çok "Stark" sticker'i sevdim :) hoş espri olmuş... 

yenisini yazdırcam yine bir bütünüz biz o sticker ile :D

Bir saat önce, Yahya Akman said:

Geçmiş olsun.

teşekkür ediyorum 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.