Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Lastik Basıncı

Berkay Elmali

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

bende de aynı uyarı vardı forda gittim bir cihazla basınç sensörlerini kontrol ediyorlar sol arka tekerde sıkıntı tespit ettiler  lastiği sökeceğiz eğer kırılmışsa ücretli yapılır dediler 120 tl +kdv diye bir fiyat söylediler şimdilik idare ediyorum.Müsait anımda götürüp baktıracağım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bende de aynı uyarı vardı forda gittim bir cihazla basınç sensörlerini kontrol ediyorlar sol arka tekerde sıkıntı tespit ettiler  lastiği sökeceğiz eğer kırılmışsa ücretli yapılır dediler 120 tl +kdv diye bir fiyat söylediler şimdilik idare ediyorum.Müsait anımda götürüp baktıracağım...

Lastik değişikliği yaptırırken de dikkatli olunuz. Kimi lastikçiler, orada sensör olduğunu bilmiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim de sağ arka lastiğin en etli yerine bir vida girmiş. Araba şu an düşük lastik basınç uyarısı vermiyor. İçeri kadar uzanamamıştır en etli yer dedim. Azıcık kıpırdatayım dedim tabanında köpürme başladı. Hemen gerisin geri yerine ittim, tornavida ile sağlamladım :D Şimdi hava kaçırmıyor. Araba uyarı da vermiyor. 

Bir lastikçide söktürüp baksam mı, böyle idare edip kışlığa geçerken mi baktırsam karar veremedim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim de sağ arka lastiğin en etli yerine bir vida girmiş. Araba şu an düşük lastik basınç uyarısı vermiyor. İçeri kadar uzanamamıştır en etli yer dedim. Azıcık kıpırdatayım dedim tabanında köpürme başladı. Hemen gerisin geri yerine ittim, tornavida ile sağlamladım :D Şimdi hava kaçırmıyor. Araba uyarı da vermiyor. 

Bir lastikçide söktürüp baksam mı, böyle idare edip kışlığa geçerken mi baktırsam karar veremedim. 

haha, dübel de takıverseydin abi, resmen montaj yapmışsın tekere :)

bence bir lastikçiye görün, bir fitil vs. ile tamir edilir... lastik havası inceden kaçıyordur. Sensörün geniş bir güven aralığı var, epey düşmedikten sonra uyarı vermiyor kolay kolay... bende 32 hava basıyorum 25-26 ya düşünse ses veriyor... (sol arka tekerimde bir patlak var ama lastikçide bulamadı, şimdilik böyle gidiyoruz havasını tamamlaya tamamlaya)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

haha, dübel de takıverseydin abi, resmen montaj yapmışsın tekere :)

bence bir lastikçiye görün, bir fitil vs. ile tamir edilir... lastik havası inceden kaçıyordur. Sensörün geniş bir güven aralığı var, epey düşmedikten sonra uyarı vermiyor kolay kolay... bende 32 hava basıyorum 25-26 ya düşünse ses veriyor... (sol arka tekerimde bir patlak var ama lastikçide bulamadı, şimdilik böyle gidiyoruz havasını tamamlaya tamamlaya)

Bence biri senin siboba taş felan sıkıştırıyor.Bence sibop kapağı içine bak bi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.