Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ecoboost 0-100 testi

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Tork var tabi, Ama bu gün tesadüfen bir ilanda gördüm Audi A1 1.4 TFSI 186 hp yazıyordu ohaa dedim. Bu ne arkadaş. VW motor konusuna iyice yüklendi sanıyorum. Ford da senin rakibin benim der gibi yükleniyor bakalım sonuç ne olacak. Fakat şu 1,0 ecoboost motoru çok merak ediyorum gerçekten, umarım güzel bişey çıkar ortaya, resmen hastası oldum o motorun yaa.. Böyle rüyamda falan görüyorum. (Tamam, abartmayım, uykum geldi de, ondan şeyettirdiydim. ) :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8.9sn bu güce pek parlak bir değer değil :yeah: ama ekonomi potansiyeli gayet iyi ve kullanışlı bir devir bandına sahip.

Bu değer beklenildiği üzere 7.5sn civarı olsaydı muhtemelen bahsettiğim ekonomi yeteneği rafa kalkmış olurdu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok yahu cidden o anlamda söylemedim

konu daha çabuk hızlanmaksa eğer ortada yetenekte konuşmalı

Mesela Tolga abi arada bir çıtırdan abartmadan atraksiyon yapıyor. Mesela atraksiyon yaptığı kişidede aynı araç var :yeah: 2 sürücüde sadece gaza bastığında herşeyi arabalar yapacaksa o atraksiyondan keyif alınmaz o açıdan demiştim ben :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.