Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç tavsiye ve satışı

Misafir

Önerilen Mesajlar

Arkadaslar Merhaba

2013 23000 km'de 1.6 benzinli aracımı 51.5 TL'ye sattım sizce fiyat olarak nasıl

Diğer bir sorum yeni araç almak niyetindeyim ancak araç fiyatları uçmuş derecede 2015 focus 1.0 titanium 72 tl ve türkiyede yok.

1.5 tdci titanium 85 tl tekno paket opsiyonu vermiyorlar sizce ne almalıyım arabasiz kaldım ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle 1.0 almayın araç çok pahalı ve otosan inatla bunu düzeltme niyetinde değil zararına da olsa el atmalı bence. 

Dizeldeki sorunuzu anlamadım, Titanium tekno'ya 85 lira çektiler ama fiyat sabit değil mi dediler? 

Satılmış aracın arkasından konuşmayalım :P Hayırlı olsun 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle 1.0 almayın araç çok pahalı ve otosan inatla bunu düzeltme niyetinde değil zararına da olsa el atmalı bence. 

Dizeldeki sorunuzu anlamadım, Titanium tekno'ya 85 lira çektiler ama fiyat sabit değil mi dediler? 

Satılmış aracın arkasından konuşmayalım [emoji14] Hayırlı olsun 

1.0 tr de yokmuş stokta baktılar gelecek araba da yok dediler. Fiyat gerçekten pahali ama 1.0 beni cezbetmiyor değil

Dizel 1.5 var titanium ancak tekno paket eklenmiş araç yok istesek dahi tarih vermiyorlar fiyat sabitleriz ancak 2000 tl kapora verirsiniz ekim başı teslim ederiz deniyor 85000 çok geldi bana bayramdan sonrasını mı beklemek gerekir bilemiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.0 tr de yokmuş stokta baktılar gelecek araba da yok dediler. Fiyat gerçekten pahali ama 1.0 beni cezbetmiyor değil

Dizel 1.5 var titanium ancak tekno paket eklenmiş araç yok istesek dahi tarih vermiyorlar fiyat sabitleriz ancak 2000 tl kaporta verirsiniz ekim başı teslim ederiz deniyor 85000 çok geldi bana bayramdan sonrasını mı beklemek gerekir bilemiyorum

Anladım zaten bu fiyatla 1.0 getirmek mantıksız olurdu madem bunun farkındalar oraya boş yere fiyat koymamaları gerekiyor neyse belki 1.0 Otomatik ile getirmeye başlarlar en azından bu manuel fiyatına otomatiği versinler. 

Diğer konuya gelecek olursak; doviz'e göre haraket edebilirsiniz eğer düşer derseniz almayın 2-3 bin inebilir ama artarsa aynı oradan gidebilir. 
Tekno'ya ciddi istek yoksa Düz Titanium iyidir hoştur güzeldir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2015 1,6 Ti-VCT Titanium araç için 66,500  fiyat aldım biraz önce 24000 peşin 42500 (36x1521   48 ay 1260)   kredi . Sizce nasıl arkadaşlar.  1,5 Dizel ile arasında 21000 tl var değer mi.

Dizel için 21.000 farka değmez. Aracın 1/3 ü nerdeyse. Benzinli alıp, aracı tüplü ve öfkeli yapmak lazım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olay dizel olması değil hemde otomatik vites yani kıyasladığınız şeyler çok çok ayrı şeyler.
Sizin ihtiyacınız otomatik vites ise (1.5) dizel ile (1.6) benzinli arasında 15 bin tl var, bu bana göre fazla ama piyasa böyle :wacko: yoksa talep olmaz satılmazdı.
Manuel ise (1.6) Benzinli ve (1.6) dizel arasındaki fark ise 12 bin tl 

51.500 tl'ye 2013 model style benzinli sattınız, 6 bin daha ekleyin bu sefer 2015 model style manuel dizel alın bari otomatik ihtiyacınız yoksa. Biraz değişiklik olsun.

Birde nasıl yerde ne kadar sürüş yapıyorsunuz o da önemli dizele gerek yoksa Titanium iyidir :P 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mayıs gibi 76 bine dizel düz vites titanium focus aldım. Geçenlerde aldığım galeriye gittim otomatik viteslisi için. Aracım 11.000'de 68 veririz dediler, beyaz renk otomatik dizel titanium için de koç finans çalışan indirimi ve daha önce bizden 2 defa araç aldığınız için 89'da inip 84'e veririz dediler. Sorun şu ki bana aracım için 68 bin veririz dediklerinde biraz ölü bir fiyat gibi geldi açıkçası.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.