Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Hella Marka Far stop hakk.

Celal Gulluoglu

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Ön farlar için bu mercekli farlar güzel olur fakat arka stoplar için bunları ben pek beğenmiyorum. Zira orjinal stopları gayet şık F1 in. Şeffaf folyo mu tam ismini bilmiyorum, kırmızı çekiyorlar ya, hah işte ondan çektirebilirsiniz. Bir de led şeklinde olanlar var, onlara da lafım yok. Aşağıda bir Örnek paylaşıyorum, umarım beğenirsiniz. ve bu çeşitleri çoğaltmak mümkün, ama led tercih etmenizi tavsiye ederim. http://urun.gittigidiyor.com/garaj/ford-focus-1-hb-ledli-kirmizi-stop-23858084?pnv=1#product-information

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ön farlar için bu mercekli farlar gÜzel olur fakat arka stoplar için bunları ben pek beğenmiyorum. Zira orjinal stopları gayet şık F1 in. Şeffaf folyo mu tam ismini bilmiyorum, kırmızı çekiyorlar ya, hah işte ondan çektirebilirsiniz. Bir de led şeklinde olanlar var, onlara da lafım yok. Aşağıda bir Örnek paylaşıyorum, umarım beğenirsiniz. ve bu çeşitleri çoğaltmak mÜmkÜn, ama led tercih etmenizi tavsiye ederim. http://urun.gittigid...uct-information

Merhaba bende 2007 focus vardı inpronun arka full ledli stop lambalarını takmıştım 2 yıl içerisinden aralarında tek tÜk patlak verdi Özellikle sinyaller ondan dolayı ledli stop hella olursa ki alırım oda yok uzak doğu mallarından bişey çıkmaz ÖmrÜ kısa ledler kalitesiz farlarıda Öyle 1 ay sonra toz su almaya başlıyor 5D stop bana daha sıradışı ve çekici geliyor far ve stop konusunda bayagı birikimim ve tecrÜbem oldu yalnız tedarikte zorlanıyorum yorumunuz için teşekkÜr ederim tedarik te yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

TeşekkÜr ederim ilgnize ben kendimi tanıttım gözÜnÜzden kaçmış sanırım ;)

Pardon yaa, kusura bakmayın, sanıyorum hatta sanmıyorum kesinlikle öyle gözÜmden kaçmış, hemen konuya gidip size hoşgeldiniz mesajımı yazıyorum. :):P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.