Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu fiyata Aracımı satmalımıyım?

Erk Atakan Köroğlu

Önerilen Mesajlar

Abiler kardeşler.Merhabalar.

2012 model sedan 1.6 tdci trend 54000 km kül kahve rengi aracım için 51 bin lira veriyorlar.

Aracın Artıları ; çelik jant + sis farı + arka park sensörü. 15-30-45 bin km servis bakımları km ve sene dolmadan yapıldı(ben ikinci sahibiyim)

aracın Eksileri ; sağ arka çamurluk ağzı lokal boya sağ arka kapı altında 5cm ezik ve sol kapıda ön kapıda 4-5 parkam genişliğinde kılcal çizikler mevcut.

Titanium alma niyetim var ama üste en fazla 5 bin lira koyabiliyorum.56 bin lira civarında temiz ve 55 bin km geçmeyen titanium bulabilir miyim?

Sizce fiyat iyi midir aracımı satmalı mıyım?

7c38786dc2007cd83b5d60664453efa2.jpg
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dizel titanium mu almayı istiyorsun. O paraya bulamayabilirsin. Style plus lar var 59 bin civarı da. Ama titanium az daha pahalı olabilir. Ha benzinli olsun dersen bulursun bence 55 ve üstü fiyatlara

Al benimkini satım sana [emoji12][emoji12][emoji12][emoji12]

60 bin e verrim ha ha

9cc47f836b31c22c24db8845c980c8c8.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

senin aracına 60 bin az olur emek var üstünde :) hem dizel istiyorum benzine binemem öğrencilik hali :) 
Ankara çevresi olursa muhakkak haberdar ederim seni abi çok teşekkür ederim şimdiden..
Peki 51bin fiyat iyimi satayımmı ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012 tdci titanium buldum uygun fiyatlı açıkcası onu kaçırmak istemiyorum.Şimdi sizin aracınızla benimkini kıyaslamak doğru olmaz..çünkü donanım şanjuman ve yakıt farklı ama siz iyi fiyata vermişsiniz hayırlı olsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz daha fikir sahibi oldum Yakup bey sağolun yardımınız için..sanırım bende satıp 2012 titanium alcam..alacağım araç kırmızı ve hb.. hb olması biraz gözümü korkutmuyor değil ve kırmızıda kolay satılan bi renk değil..sadece bu kısımda çekimserim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 54-55 ister son 52'ye bırakırdım. Ama şimdi bir iki bin lira için birbirimizi kırmayalım. :)

Satılacak ve alınacak hedefleri tutuyorsa çok sorgulamaya gerek yok. HB korkutmasın, bence çok dha kullanışlı. Kırmızı da güzel renk. Satarken müşterisini biraz dha uzun bekleyebilir. Ama bence değer. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabiki keyfini sürmek lazım fakat çok kullandıkca değeri düşüyor biliyorsunuz..fırsat buldukca model yükseltmek daha mantıklı geliyor bana [emoji4]

Merhaba, ben geçen çarşamba 2013 model 30.000 km deki dizel hb trend hatasız focusumu 51.500 e sattım. Bence fiyatınız iyi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba, ben geçen çarşamba 2013 model 30.000 km deki dizel hb trend hatasız focusumu 51.500 e sattım. Bence fiyatınız iyi.

Anlıyorum fakat aklıma takılan kısım şu.

Aracımın zor bulunan özel bir renk olması ve sedan olması fiyatta degisiklik yapmamı gerektirirmi?Biliyorsunuz ki sedan aracın piyasası daha çok.. Zira alacağım araç kırmızı renk ve hb kasa..ilerde o aracı satarken sıkıntı yaşarmıyım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.