Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün Sözü

Yusuf Çavuş

Önerilen Mesajlar

Ne zaman bir düş kursam, ertesi gün hayal kırıklıklarını topluyorum.

Murathan Mungan

Kurulan düşler, ya da hayaller gerçekleşecek olsa zaten adı "hayal" ya da "düş" değil "plan" olurdu.

Yine de düşlerin gerçekleştiği bir yer var: Masallar diyarı

Ha bir de ABD, ama o da bir masal zaten... :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçtiğimiz yollarda kaybettiklerimizin bize en büyük kötülüğü kendilerini bize tekrar tekrar hatırlatmalarıdır.Bir kere kaybetmekle kurtulamadığımız şeylerdir Yoklukları hayatımızdaki varlıkları haline gelir.Hep ama hep hatırlarız.ne biçim kaybetmektir bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evlattttttttttt seni...seviyom ne demek...güzel söz..bakayım sana birkaç tanede bukiyi özel hissettirelim bugün...zaten özel birisi dahada özel olsun...

Sağolasın abicim :) Gerçi sen daha iyi bilirsin ama. Fazla özlü sözlerden hoşlanmıyor Buket :) öle arada bir bitane yollican o kadar :) Onuda yolladım zaten az önce :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

doktorum bence size ait söz hepsinden güzeldi...öyle değilmi...bazen benden de iyi sözler çıkıyor işte...size özel olması daha anlamlı...sofrada aklıma geldi akşam ilk lokmamdaki ekmek yumrusunda..... baba ve ve ekmeğinin özelliği..gülümsedim ....kimseler görmeden .....yemeğimi yedim...yani ilk lokmam size aitti...

Tevfik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.