Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

park halinde ön camı açık buldum

yusuf terzi

Soru

2. Kez başıma gelince şüphem arttı. Aracı park edip tekrar döndüğümde ön camı sonuna kadar açık buluyorum. Kapıyı açarken elim çarptı desem, anahtar takılı değilken düğmeler çalışmıyor zaten. Aynı şey başına gelen var mı? Kumanda ile mi alakalı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

2. Kez başıma gelince şüphem arttı. Aracı park edip tekrar döndüğümde ön camı sonuna kadar açık buluyorum. Kapıyı açarken elim çarptı desem' date=' anahtar takılı değilken düğmeler çalışmıyor zaten. Aynı şey başına gelen var mı? Kumanda ile mi alakalı acaba?[/quote']

Cebinizde ki düğmeye basmış olmayasinizz

Kumanda ile camlar açılır..

Titanim degil dimi?

--- iPhone Yolladı ---

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

inşallah dediğiniz gibidir ama ben klavuzda öyle birşeye rastlamadım. Hangi düğmeye nasıl basınca açılıyor acaba? -Style plus araç-

Anahtardan açma tuşuna basıp basılı tutarsanız basılı tuttuğunuz sürece 4 camıda açar. Eğer camlar açıkken kilitleme tuşuna basar ve basılı tutarsanız tüm camları kapatır. Bu ilk kasa focuslardan beri böyle ve donanıma bağlı kalmaksızın rüm elektrikli cama sahip focuslarda böyle. Tabi arka camları manuel olanlardan bahsetmiyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim f 2,5 da bir gün camlar sapıtmıştı,yukarı kaldırıyordum sonra camlar kendiliğinden iniyordu,kaldırıyordum iniyordu...Sonra servise gittim,dedim bunun ayarı bu ne böyle..Adamlar klasik camların tek dokunuşla ayarlama kuralını yaptılar düzeldi..Bunun nedeni ne olabilir dediğimde ne demişlerdi biliyormusnuz??Sıkı durun : Yüksek akım altında bir yerden geçmiş yada elektrik sisteminizde voltaj sorunu oluşmuştur... Eheheheee...İlginç ama şu öteki konuyla enteresan bir bağlantı oldu...Camlarınız kendiliğinden açılıp kpanmya falan başlarsa siz farketmeden aracınızın camları açık kalır ona göre yani...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Zaten sebebini bilmiyorsan at suçu yüksek gerilime olsun bitsin. Hibçir zaman doğruluğunu ispatlayamazsın ama insanın kafasında daima acaba olabilirmi diye şüphe kalır.. :yeah:

Olabilirmi? olabilir tabi ama çok çok düşük ihtimal..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende satiim en iyisi arabayı gideyim benim emektardan aliim yeniden..Ne elektronik sorunu ne bişii ,canavar gibi sürerim sorunsuz...

Yakup ben genelleyen ifafde kullanmadım,camlar etkileniyor deilerdi onu diyorum sadece..Haa belki benden kaynaklanmıştır ama o zaman öyle bir diyalog olmuştu...Çözümünü söylemeye Çalışıyorum aslında..Hani senl ayarlamıştık ya camları aküyü söktükten sonra,onu yapmak geekiyor böyle bir durumda....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.