Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

F3 ön süspansiyon

yusuf terzi

Soru

aracı ilk aldığım zaman kasislerden geçerken arada ön taraftan "cırt" sesi geliyordu pek önemsememiştim. ancak şimdi kasislerden geçerken bu cırt sesi arttı. özellikle ön sağ tyaraftan geliyor. sebebi nedir acaba. henüz 1 ay oldu aracı alalı pek sert kulanmadım da. teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

arkadaşlar bende f3 style plus aldım..45 gün oldu son 3-4 gündür ön süspansyonladan ses geliyor özelikle kasislerde bugün servise gittim sorunu bulamadılar iki adet ön süspansyon siparş ettiler....

yağmurlu havada ses gelen yer ıslanınca kasislerde sert bile geçilse ses hiç gelmiyor. geçenlerde bunu farkettim. arızanıntespiti için bu bilginin önemli olduğunu düşünüyorum. siz ne yaptınız sorun çözüldü mü?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yağmurlu havada ses gelen yer ıslanınca kasislerde sert bile geçilse ses hiç gelmiyor. geçenlerde bunu farkettim. arızanıntespiti için bu bilginin önemli olduğunu düşünüyorum. siz ne yaptınız sorun çözüldü mü?

hayır çözüm bulunamadı ses aynı 30 km hız la vurdugunda ses caok net gelıyor hızlı gectıgın zaman cıkmıyor çözüm beklıyorum aylardır müşteri hizmetlerınden de yardım istedim...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben internette biraz araştırdım sadece ford değil diğer markaların servisleri de henüz kesin bir cevap bulamamışlar. bu bahane değil tabi. ben ilk kez sıfır bir araç aldım ancak türkiyedeki servislerin bu kadar yetersiz ve yedek parçadan bile yoksun bir durumda olduklarını hiç bilmiyordum. hem kolay para kazanıp hem de tembellik etmeleri hiç hoşuma gitmedi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bir ara baktım benim arabanında her tarafından ses geliyor, dedim noluyoruz, biraz araştırdım, kendimi sınadım, sorun arabada değil bendeymiş, yani forumda okuduğum yük şurada hata, yok burada sorun iyice paranoyak olmuşum ben, şimdi bakıyorumda neredeyse ses hiç yok. Tabi bu benim için geçerli, sizln adınıza konuşmak istemem, bazı sorunlarla karşılaşılabiliyor tabi, sonuçta kul yapısı, umarım sorun giderilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim sol kapıdan tıkırtı sesi geliyor diyordum ya,servisteki eleman sol kapıya küüt diye bir yumruk attı,çıt diye bir ses geldi,sonra kesildi,bir daha da tırıltı falan yok.. :kıhkıh: .Meğerse plastik parçaların birbirine geçtiği yer tam oturmamış,eleman öyle dedi,genelde plastik aksamda birleşen yerlerdeki yuvalar bazen tam oturtulmadan banttan çıkıyormuş yoğun üretim nedeniyle acele iş hatası yani.... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yanlış yapmış. O gene gevşer.. Ona yumrukl falan değil direk karate figürü sergilemeliydi.. Ceki Çen işi olacak ama..

Ya sökelim kapıyı bakalım dedim,ses gelmeye devam ederse gel abi dedi,birde o plastik geÇme yerleriyle Çok oynamak istemiyor,plastiği tak Çıkar oturduğu yuva zamanla deforme olup gevşiyormuş....Şu anda bir sorun yok...GeÇen orta konsoldan da ses geliyor diyordum,sonra iyice kulak kabarttım..Meğerse ses gözlük koyma hznesindeki gözlüğün plastiğe Çarpmasıymış,gözlüğü o haznedeki yere tam oturtturup sabitlemeyince sağa sola oynayıp tırıltı yapıyor...Şu anda arabanın iÇ kabininde tırıldayan tek şey arkadaki bizim oğlanın Çocuk koltuğu :::)) Ceki Çenle de konuşayım bir dur bakiim,yardımcı olur belki,ne de olsa benim Focus 3 Çin malı,...Vatandaşına yardım eder mutlaka.... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.