Jump to content

Osman Akan

Üye
 • Toplam İleti

  27
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

11 Poor

Osman Akan Hakkında

 • Yaş 56
 • Derece
  Ambiante

Profil Bilgileri

 • Yaş 56
 • Şehir:
  Muğla
 • Arabam:
  ford focus tdci 2011 style
 • Meslek:
  emekli öğretmen
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

 1. Osman Akan

  Video Paylaşımı için

  Merhabalar. Videoyu instagram da paylaşmak için. Teşekkürler.
 2. Merhabalar. Google chrome'de video paylaşımı için mp3&mp4 olarak hangi siteyi önerirsiniz? Çoğu site virüs bulaştırmakta. Hayırlı sabahlar.
 3. Osman Akan

  Hepsi Burada Mağazasının Olumsuzlukları.

  Merhabalar! internetten bir ürün alırken ürün açıklaması var,ancak kullanıcı yorumlarıda önemli bir kriter bu nedenle olumlu&olumsuz yorumların yayınlanması ve biz müşterilerin bilgilenmesi gerekir. Hepsi Burada'dan bende uzun yıllar alışveriş ettim,iade konusunda anlayışlılar.
 4. Osman Akan

  Hepsi Burada Mağazasının Olumsuzlukları.

  Merhabalar! Hepsi Burada olumsuz yorumların çoğunu yayınlamıyor,bazı arkadaşların yorumları yayınlanmış olabilir.Yönetici Yakup Çağatay'ın yeni kurulacak dediği site bir an önce faaliyete geçse.
 5. Osman Akan

  Muğla'da Kiralık Ev

  Kiralama Hakkında Satış Yöntemi: aile olması şartı var,sitenin ve havuzun giriş çıkış saatlerine riayet edilmesi. İstenilen Karşılık: Günlüğü:175 tl. İletişim Bilgileri İsim Soyisim: Osman Akan Yaşadığı Şehir: Milas/Muğla İletişim Kanalları: 5063016771 Diğer Bilgiler Forum sakinlerine kiralık yazlık; Yavansu mh./Kuşadası 55 m2 +40 m2 bahçesi 1+1 1 yaşında.Olimpik havuzlu,günlük hijyeni yapılır,yaklaşık olarak denize 1500 m. Emlakçılarda günlüğü 200 tl civarında,bizim 175 tl. Eşyaları 0 sayılır,kiralama niyetinde olmadığı için evin fotoları yok,sadece havuzun var.mamafih merak edenler için komşu evini satılığa çıkarmış,eşyalar haricinde aynısı. Ürüne Ait Resimler
 6. Osman Akan

  Kiracı çıkmıyor

  Teşekkürler.
 7. Merhabalar! Hepsi Burada mağazası olumlu yorumları koyuyor,olumsuz yorumları yayınlamıyor,niye diye sorduğumda kriterlere uygun olmadığı gerekçesiyle diyorlar,birkaç kez aynısını yapınca siteden ayrıldım, mutfak tipi çakmak kırıldığı için yenisini araştırırken; Bic marka mutfak tipi çakmak U140 Mutfak Tipi Çakmak Marka: BIC Bu ürün için henüz yorum yapılmadı. Fiyatı: 19,90 TL yukarıdaki fiat carrefour da özdilek te 14.99 yani çoğu sitede 15 tl civarı.ama Hepsi Burad da 35 tl. be nedemek .insanlarımızı yolunacak kaz zan ediyorlar sanırım.
 8. Osman Akan

  Kiracı çıkmıyor

  merhabalar! konuyu tekrar canlandırmış olacağım; bazen kira kontratı da yapsak,senet de alsak,avukata versek de işe yaramıyor,ama bu durum istisnai durumlarda karşımıza çıkar.öyle kiracılar varki;suç makinası,mafya&tetikçi vb. bunların üzerinde mal varlığı yok,evli dahi olsa .Benim başıma gelen olay;emlakçı, tüm prosedürleri yerine getirerek evi kiraya verdik.ilk 2 ay kirayı aldık sonra haftaya,haftaya diye diye 6 ay geçti,en sonunda emlakçıya birkaç kişiyi göndermiş,emlakçı beni çağırdı,hocam bunlar ile ben baş edemiyeceğim,bence sen de uğraşma diye nasihatte bulundu,bu durumda o kiracı bizim evde ömür boyu bedavaya duracak. peki bu işi nasıl çözebilirim dedim, bana emlakçı ismi verdi ,ancak o çözer dedi. gittim,derdimi anlattım,kolay hal ederiz deyince rahatladım,önce kendisini tanıttı,birkaç kişiyi yaralamaktan,dövmekten 5 yıl içeride yatmış,adresi istedi,masrafını söyledi,kabul ettim. ben sana dönerim dedi,bende beklemeye başladım. ama bizim kiracıda az değilmiş,mafya tetikçisi imiş,ama 2 yıl yatmış o günlerde de hapiste ama çıkmasına 15 gün vardı,neyse çıkması beklendi,çıktı,hocam eve gidip görüştük,hocam hapisten daha yeni çıktım,bir işe girmem gerek ondan sonra kira borçlarını taksitler halinde öderim dedi,biz önce evden çık kirayı sonra düşünürüz dedik,bana 2 gün müsade edin ev bulayım dedi,2 hafta geçti hareket yok,bizim emlakçı belediyeden suyu kestirdi,aydemden elektiriği kestirdi 2 gün sonra gece boşalttılar.kapıcı görmüş.sonra Avukat geldi,zabıt tuttu,ancak ondan sonra ev tekrar bizim oldu,bakın bana ne kadar uğraştırdı?bundan 4 sene öncekinin parasıyla tahminen 12-13000 tl zararı oldu. bu nedenle artık yeni aldığım yazlığı kiraya vermedim,bizim kullandığımız 1 ay 11 ay boş duruyor. bu nedenle evi kiraya verirken iki kere düşünmek gerek.
 9. Osman Akan

  Kiralık Yazlık.

  Merhabalar! satılık,alınık ilanları gördüm,ama kiralık ilan göremedim,mümkünse yazlığı günlük&aylık kiraya verebiliriz.bu tür bir ilan konusunu nerede açmamız gerek,teşekkürler. Not:yazlık;Yavansu mh.Kuşadası'nda olimpik havuzu var, detaylarını müsade edildiği yerde açıklarım.
 10. Osman Akan

  Yol Bilgisayarında Yağ Değiştir Uyarısı.

  merhabalar! Helvacıoğlu servise gittim, sıfırlanmamış diyerek düzeltti, ben sizin hatanız nedeniyle geldim,gezmeye değil,benim benzin parası ne olacak dediğimde,ford'ta böyle bir uygulama yok dedi,çay&kahve ne içersiniz ,buyrun dedi(farkında olmadan dalga geçiyor) benzin parası yerine çay içtim. Volkswagen'de hata serviste olduğunda masrafların tümü(yakıt ücreti dahil)servise ait olabiliyorda niye Ford'ta bu uygulama yok?servis ücreti olarak yüksek meblağlar almasını biliyorlar ya.
 11. Osman Akan

  Yol Bilgisayarında Yağ Değiştir Uyarısı.

  merhabalar! en azından 30-40 dk. konu ile ilgili bilgi aradım bulamamıştım,konuyu açtıktan sonra arama butonundan arama fikri geldi,arayınca orada varmış,okudum ,bir arkadaş servisin yönlendirmesi ile arızayı sıfırladığını yazmış,ben beceremem,oğlan sanırım yapar. teşekkürler. --2 dakika sonra eklendi-- merhaba, hatta bu konuyu kolay bulmak için favorilerime eklemiştim,teşekkürler.
 12. Osman Akan

  Yol Bilgisayarında Yağ Değiştir Uyarısı.

  Merhabalar! arkadaşlar aracımı 12/Temmuz/2018 tarihinde Helvacıoğlu/Muğla servisinde genel bakımını yaptırdım, Ancak dün akşam çalıştırınca bilgisayarda yağı değiştir uyarısı yazısı geldi, yağını daha 5 gün önce değiştirdik,araba dün oğlanda idi;sıfırlamayı unutmuş olabilirler dedi,muğla'ya tüketeceğim benzinin parasını verirler dedi.hatta bulunduğun yere (Milas)dahi gelirler dedi.Oğlanda Volkswagen Lena Milas servisinde 2 yıldır çalışıyor,tam bilmiyor olabilir düşüncesiyle siz değerli arkadaşlara&uzmanlara sorayım dedim;oğlanın dediği doğrumudur?birazdan Helvacıoğlunu arayacağım,Teşekkürler.
 13. Osman Akan

  Yokuş Kalkış Desteği Nasıl çalışıyor?

  merhabalar! aracı alırken kullanma kitapçığını istemeyi unuttum,satıcı da vermedi,sanırım olsa idi verirdi. forumda belki konu ile ilgili bilgi varmıştır,ama ben detaylı bakmamıştım,bazen üşengeçlik bizdede olabiliyor.
 14. Osman Akan

  Yokuş Kalkış Desteği Nasıl çalışıyor?

  merhaba! cevaplar için teşekkürler. ayağımı frenden çekince kendiliğinden devreye girmesi gerekir demiş bir arkadaş, yokuşta frenden ayağımı çektiğimde geri gitmekte,demekki ya yok yada bir arkadaşın yazdığı gibi yol bilgisayarında işareti var ise ayarlanması gerekiyor olabilir. aslında geçen hafta muğla helvacıoğluna genel bakımı için gittim,yağ+hava filtresi ve polen filtresi değişimi için 725 tl den 500 tl ye indirim yaptığı için tamam diyerek bakımı oldu. iş bitiminde aklıma geldi yokuş kalkış desteği nasıl olur dediğimde yetkili arkadaş (parayı ödemiştim)görüyorsun ustalar çok yoğun beklemen gerek deyince vaz geçerek döndüm. yani anlatmaktan dahi uzak durmaktalar.ford genel merkezine konuyu anlatmayı düşünüyorum. --7 dakika sonra eklendi-- moderatör arkadaşım:1.şıkta elm yani el yardımı mı ? eğime ters vites nasıl oluyor açıklarmısınız?
 15. Osman Akan

  Yokuş Kalkış Desteği Nasıl çalışıyor?

  Merhabalar! arkadaşlar aracımı yeni aldım sayılır,bazı özelliklerini henüz bilmiyorum,öğrenmek isterim teşekkürler, 1-aracım 2011 focus tdci style paket,yokuş kalkış desteği var yazıyor,nasıl çalıştığını izah ederseniz memnun olurum, 2- focus 1,2 ve 3 -4 diye numaralandırılmış,2011 model focus hangi kategoridedir?teşekkürler,başaılar,bol kazançlar.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.