Jump to content

'Yola Focusla'tıkla yazmaya başla

Fotoğraf yarışması için tıklayınız

Günal Yılmaz

Üye
 • Toplam İleti

  172
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

116 Normal

Günal Yılmaz Hakkında

 • Yaş 40
 • Derece
  Trend

Profil Bilgileri

 • Yaş 40
 • Şehir:
  İstanbul
 • Arabam:
  '17 1.5 TDCI Cmax Titanium X
 • Meslek:
  Bilgi İşlem
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

383 profil görüntüleme
 1. Range Rover Sport'tan Cennetin Kapısı'na 999 Basamaklı Tırmanış

  Çok güzel bir video. Ancak yer de çok muhteşem.
 2. Silinen Dosyayı Kurtarmak

  Öncelikle sildiğiniz diski kullanmayın. O bilgisayara herhangi bir yazılım yüklemeyin. Hatta işlem yapmayın. Her yaptığınız işlem silinmiş olan verilerinizin diskteki yerinin üzerine yazabilir ve sonrasında onları kurtarmanız imkansız hale gelir. Başka bir bilgisayara kurtarma yazılımını kurun. Cem Beyin söylediği yazılım olabilir. Daha eski ama free olarak bulabileceğiniz Final Data Enterprise olabilir. Sonra da diskinizi o bilgisayara ek olarak bağlayıp taramanızı yapın. Üstte yazdığınız denemeyi yaptıysanız eğer, büyük ihtimalle daha fazla bir şey kurtaramayabilirsiniz.
 3. Sync 3 Yazılım Güncellemeleri

  Satın kurtulun
 4. Sync 3 Yazılım Güncellemeleri

  3.2 de dolaşıyor ortalarda aslında. Ama toplama bir sürüm olduğu için bana pek güven vermedi. 18025 i bulmaya çalışalım bakalım.
 5. 1.5 Powershift Tdci Nasıl Kullanilir?

  Volvo V40 ta parka aldıktan sonra kemer takılıyken kapıyı açarsam araba çalışıyordu. Ama parka aldıktan sonra kemeri çözüp kapıyı açarsam, tüm sistemleri kapatıyordu. Onda sevdiğim bir nokta da, araç start stop ile bekleme konumundayken direksiyona müdahale edildiğinde hemen çalışır hale geçmesiydi. Ford'ta direksiyon kıpırdamıyor bile.
 6. Sync 3 Yazılım Güncellemeleri

  Arabirim konusuna kesinlikle katılıyorum. Android Auto ile kullanıma göre kesinlikle daha hoş. Android Auto devreye girdiği zaman Sync'in ses komutları devre dışı kalıyor, tüm ekranı kaplıyor vs. vs. Kısacası kullanımı zorlaştırıyor. Ama diğer yandan da bakıldığı zaman, bir sürü ücretsiz navigasyon yazılımı olduğu halde bu araba şirketleri neden hala navigasyon için deli paralar istemeye devam ediyorlar anlayamıyorum. Hadi cihaz için istersin de harita güncelleme için neden?
 7. Sync 3 Yazılım Güncellemeleri

  Benim güncelleme hiç uğraştırmıyor valla. Bir haritamız yok ki biz de uğraşalım.
 8. Youtube Auto ve Sync 3

  Bugün 1.7.2 versiyonunu denedim. Ana sayfa düğmesine basılınca açılan dosyalar listesinden telefonun çektiği videolardan açmaya çalıştım. Ses geldi ama görüntü yerine dönen işaret vardı sadece. Bir kaç video denedim, hep aynı. Codec mi eksik yoksa cihazın kapasitesi mi anlayamadım.
 9. Youtube Auto ve Sync 3

  Waze'yi ben pek beğenmedim açıkçası. Google haritalar rakipsiz gibi benim için. Nadiren yanıltsa da, çoğunlukla düzgün tarif ve zamanlama yapıyor.
 10. Telefon Konuşması Bitince Radyo Eski Frenkansa Dönmüyor?

  2012 modelin ekran seçeneklerini bilmediğim için pek yardımcı olamayacağım. Ancak radyo ekranında mutlaka bir yerde bir TA seçeneği olmalı. Onu kapatırsanız bu sorununuz ortadan kalkacaktır.
 11. Youtube Auto ve Sync 3

  Birden fazla derlemeci işin içine girdiği zaman ben korkarım. Çünkü son derleyenin ne eklediğini bilemem. Sayfa üzerinde kendimizin de uygulamayı derleyebilmesi için bazı yollar göstermiş aslında eleman. Onlardan ApkClonner uygulanabilir gibi geldi bana.
 12. Youtube Auto ve Sync 3

  Youtube Auto'nun adı değişti. Car Stream oldu. Google sürekli engelliyor uygulamayı.
 13. Sync 3 Yazılım Güncellemeleri

  Aslında pek te kullanmıyorum kendisini ama ses kontrole bende bir dikkat edeyim akşama.
 14. Youtube Auto ve Sync 3

  Kullanışlılık açısından daha epey geliştirilmesi gerekiyor uygulamanın. Ama en azından ufaklığın kursunun bitmesini beklerken daha büyük ekrandan video izleyebilmemi sağladı bana.
 15. Sync 3 Yazılım Güncellemeleri

  Bende de ambiyans olmadığı için o sorun oluşmayacak. Ses kontrolü konusunda henüz yorum yapamayacağım.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.