Jump to content

Günal Yılmaz

Üye
 • Toplam İleti

  153
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

107 Normal

Günal Yılmaz Hakkında

 • Yaş 40
 • Derece
  Trend

Profil Bilgileri

 • Yaş 40
 • Şehir:
  İstanbul
 • Arabam:
  '17 1.5 TDCI Cmax Titanium X
 • Meslek:
  Bilgi İşlem
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

303 profil görüntüleme
 1. Hgs Etiketini Nereye Yapıştırmam Gerekiyor?

  Siyah yerin içerisinde, aynanın sağında ve solunda diğer taraflardan daha açık renkte olan iki bölge var (Bazı açılardan bakınca çok net belli oluyorlar). Etiketin oraya yapıştırılması gerekiyor diye okumuştum. Onu okumadan önce etiket farklı yerdeydi ve okuma sorunları vardı. Sonra yeni etiket aldım ve dediğim yerlerden birisine yapıştırdım. Ama yine okuma sorunları var. Her geçişte "Kaçak geçiş" uyarısı alıyorum. Artık bıraktım ben peşini. Onlar düzeltsin plakadan.
 2. Kugaya Ses Sistemi Denemesi

  Benim C-max'te de aynı malzeme var. Alt ve üst kısım kumaş gibi, ortası da ince bir sünger.
 3. Kugaya Ses Sistemi Denemesi

  Hayırlı olsun. İzolasyon işini de düşün derim bir ara. Gerçekten fark ediyor.
 4. Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

  Bu resmi bu sabah ta eklemiştim ama bir şekilde silinmiş... Ford'larda bakım ışığı yanmıyor mu?
 5. Yağ Deşimine Kalan Zaman

  Bunun bakım ışığı ne zaman yanacak acaba? Volvo 1000km kala başlıyordu uyarmaya.
 6. Yerli otomobil kamuflajlı olarak yayınlandı !

  2019 yaklaşıyor. Bence o sene başında bir prototip göreceğiz. Anladınız siz onu...
 7. Trafik Cezaları

  Eğitim ve kültürün büyük etkisi var. Sadece trafikle alakalı da değiller üstelik. Zaten o ikisi iyi olduktan sonra gerisi otomatik olarak geliyor bence. Bu trafik kültürü konusunda Bulgaristan'da çektiğim aşağıdaki resmi gösteriyorum ben hep. "Bu resimde ne terslik var?" diye soruyorum. Etrafta polis yok, kamera yok. Üstelik o şeridin sonrasında devamı da var. Ama hiç kimse kalkıp sola döneceklerin yoluna girmiyor.
 8. Trafik Cezaları

  Cezaların arttırılması güzel. Ancak benim yetersiz bulduğum nokta denetim. Ceza var, ceza yiyecek gırla araba var ama yazan yok. Akşamları eve giderken Tem'de polis arabası emniyet şeridinden gidiyor ve inanmayacaksınız ama arkasında 4-5 arabalık kuyruk var. Bu kadar pişkin olabiliyor insanlar. Polis te "herhalde başka işe acelesi olduğundan" durup işini yapmıyor nedense. Yollarda en çok polisi yöneticilerden birisi havalimanına giderken veya oradan gelirken görüyorum ben. Birden bire her köprü üzerinde ikişer ekip otosu beliriyor. Sonra? Kimse kalmıyor.
 9. Ford, Yeni İletişim Ve Eğlence Sistemini Tanıttı - Ford Sync 3 - 2016

  Versiyon 3.0 da hala wifi ağları mesajını kaldıramadılar. Ayarlardan bildirim kapalı olmasına rağmen aşağıdaki mesaj ara ara sürekli çıkıyor.
 10. Biraz da Gülelim :)

  Iphone haritasında Afyonkarahisar'ın adı böyle görünüyormuş.
 11. Yerli otomobil kamuflajlı olarak yayınlandı !

  Birisi birisini kandırdı mı acaba yine?
 12. Ford, Yeni İletişim Ve Eğlence Sistemini Tanıttı - Ford Sync 3 - 2016

  Gracenote şarkıların albüm resimlerini göstermek için kullanılıyor bizim araçlarda sanırım. Çok ta başarılı değil. Ben o yüzden önceliği mp3 teki resim olacak şekilde ayarladım. Bu akşam da kısmetse 17276 derleme numaralı sürümü yükleyeceğim. Bakalım sesler ne olacak. Bu arada Sygic bende de çalışmadı (Sürüm 3.0). Kendi sitesinde android için bağlanabilirlik desteğinin bu ay başlayacağını yazıyor. Onu da bekliyorum.
 13. Ford, Yeni İletişim Ve Eğlence Sistemini Tanıttı - Ford Sync 3 - 2016

  Aslında Sygic ile hiç uğraşmadım. Farkını, artılarını bilmiyorum. Google Maps'tan epey memnunum. Yarın Sygic'i bir araştırayım o zaman. Trafiği de Google kadar doğru gösterebilirse kullanılabilir.
 14. Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

  4.97 den yedik kazığı...
 15. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

  Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.