Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford yıl sonu kampanyalarına giriş

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

bora beyin dediği daha gerekli nerdeyse bir çoğu kişinin telefonunda navigasyon var dandik ford dab sistemi ile sony 1 değil yani :) anahtarsız giriş çıkış sadece focusa değil tüm fordlara gerekli sadece anahtarsız çalıştırma yetmiyor

Batu Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Günümüz araçlarda gerekli artık..

Eskiden bluetooth'a esp ye yok yağmur sensörüne carta curt'a da böyle derlerdi..

Yakında navi standart olur ... 5 yıl içinde felan...Demedi demeyin..

Zaten ford 2 milyon araç satma hedefi var SYNC'li...Her firma az çok böyledir..Kapı açma felan fantazi işler, benim görüşüm bu..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bizim arabaların hepsinde var bi kere + sını görmedim ama buda sizin görüşünüzdür saygı duyarım gerekli diyorsanız gereklidir bir bildiğiniz vardır bence opsiyonel yapsınlar navi alan anahtarsız cıkma binme olmıcak bunu alanda navı olmıcak :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bizim arabaların hepsinde var bi kere + sını görmedim ama buda sizin görüşünüzdür saygı duyarım gerekli diyorsanız gereklidir bir bildiğiniz vardır bence opsiyonel yapsınlar navi alan anahtarsız cıkma binme olmıcak bunu alanda navı olmıcak :)

Ben öncelikle şunu da belirteyim navi işinde yazılım ve haritanın çok önemi var..

Türkiye'de en iyi haritayı başarsoft yapıyor güncel ve doğru..

Yazılım konusunda ford naviteck ile anlaşmış..Naviteck de tr cihazlarında başarsoft kullanıyor bu açıdan ARTI puan aldı..Yazılımı test etmedim eğer iyi ise iş yapar kesinlikle..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birde fordun şu an kampanya dediği şey aslında var olan bişeydi,sadece 24 aya çıkmış 0 faiz...Güzel bişi yinede...Örneğin 50 bİN tl.Si olan 20 bin TL 0 faizle 24 ay krediyle benim arabayı alır rahatça..Tabii 24 ay o kadar yüksek taksit Ödeyebilirse...Zor ama imkansızda diil....Ben yinede Ödeyemezdim...Ford ayrıca Ford optionsı da kampanya diye lanse etmiş..Neresi kampanyaysa artık...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim şu an kullandığım kredi ile fordun şimdiki kullandıracağı krediyi hesapladım, yani zaten tablosu var, 1,200,00 TL zararım var görünürde, Fakat dosya masrafı, şusu busu ne kadar giderdi bilmiyorum. her neyse ona kafam takılmıyorda benim arabanın aynısını, aynı donanım, aynı renk ve aynı opsiyonlarla benden 1,500,00 TL ucuza kapatmıştı ömer Bulut arkadaşımız. Bayinin 1,500,00 tl farkına çok kafam bozuldu. Yani krediden 5 bin tl vursa bu kadar üzülmezdim.

Zaten de üzülmedim. Focusa binmek paha biçilemez. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ümit senin arabanın aynısını 1.500 TL daha ucuza nasıl almış?Nereden almış?Kaç model? Birde sen 67 Bine almıştın dimi??? BAK 970 Şeker kırmızı farkı 965 de Metalik Boya farkı var benimkiyle senin aranda...Yani sen aslında normal almışssın kafanı takma...Arabana bin içini rahat tut,zaten bu arabalar şu an çok pahalı,yarın birgÜn 4-5 bin tl bile dÜşer fiyatı kesin..Ama o zamanda bu arabalara ilk binen ve herkesin imrendiği bir arabayı ilk kullanan olmanın keyfini almış olursun...Hani bir reklam var ya o 100 tl bu 200 tl ama bunun keyfi paha biçilmez diye...Öyle dÜşÜÜn...Daha ucuza alanda mutlaka bayi karından dÜşÜrttÜrmÜştÜrki her bayide kolay kolay dÜşmez..BÜtyÜk ihtimalle o bayi o arabayı şirket adına falan alıp Öyle satmıştır Ömer Buluta .sor bak gÖreceksin....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle abuk bir dÖnemde yaşıyoruz, ancak orta sınıf sayılabilecek arabalara 70.000 TL saymak zorunda kaldığımız ve bunu kabullendiğimiz için...

İkincisi ucuz aldım pahalı aldım muhabbeti: Alınmış alınmıştır, alınmış ve kullanılmaktadır, kimsede yokken sizde vardır, iş gÖrmüştür, kafalar dÖnüp bakmıştır. Tadını çıkarın. Aldığınız zamanda daha iyi şartlar vardı da siz mi kullanmadınız? Yapacak bir şey yok, bir şey yapmaya da gerek yok. Hayat her alanda gülmez insana, burada üç kuruş kaybeder başka yerde kazanırsınız: En büyük zararınız bÖyle durumları kafaya takmaktır. İyi araştırmadan aldıysanız bu da uzun vadeli unutulmayacak, bu bağlamda da Ödenen bedeli hak etmiş olan bir hayat dersi olur, değil mi ama...

üçüncüsü aksesuar merakı ile ilgili. Motor ve yürüyen aksam iyi olsun, hayat kurtaran donanımlar eksik olmasın yeter benim için. Nitekim seçimi de ona gÖre yaptım, EB motoru Style ile verseler onla alırdım. Her ne kadar oyuncaklardan hoşlansam da abartmamaya gayret ederim. SÖz gelimi bende start - stop var, dur-kalk trafikte acayip bir stres kaynağı, devre dışı bıraksan bir türlü bırakmasan bir türlü. Ya da ses komutlu yÖnetim var, parmağımı uzatıp iki saniyede yapacağım iş için beş tane komutu şempanzeye eğitim verir gibi kullanmanın ne alemi var. BT ile telefon bağlantısı güzel, o da kullanım kolaylığından çok güvenlik açısından Önemli benim için. Sonuçta temel elemanları iyi bir araç güzel bir mercimek çorbası gibidir, üzerine yağ dÖksende olur dÖkmesende.

Bir konu da o gelecek bekleyelim, bu gelecek bekleyelim, bekleyelim de nereye kadar; ben buna da pek kulak asmadım, artık Focus Mk.5'i bekliyorum :)

Hem sonra fabrikanın yaptığı geliştirmeleri atÖlyede kendi kendine yapmak da ayrı bir zevk!

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.