Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

  • Duyurular

    • Yakup Çağatay

      Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

      Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
“ER-OL
Orhan Develi

Proxy Ayarları

Merhaba, forumu çoğunlukla cep telefonundan takip ediyorum fakat bu takip hep operatörün interneti üzerinden oluyordu yani evde wi fi üzerinden foruma giriş yapabiliyor ama herhangi bi konuya bakmak istedigimde giris yapamıyordum.

Bugun sabah yeni android güncellemesini tamamladım.Bir sorun yoktu ama bir ara ön bellekteki verileri temizle dedim o andan itibaren wifi üzerinden hiç bir siteye giriş yapamıyorum, proxy ayarları ile ilgili bir yazı çıkıyor, mobil veri ile baglanmada bir sorun yok.

Biraz uzun oldu ama bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ayarlar, wi fi ye tıklayıp, ağ adına uzun tıkla, ağı unut deyin, sonra tekrar bağlanıp, şifreyi girin..

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.