Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Orhan Develi

Proxy Ayarları

Önerilen Mesajlar

Merhaba, forumu çoğunlukla cep telefonundan takip ediyorum fakat bu takip hep operatörün interneti üzerinden oluyordu yani evde wi fi üzerinden foruma giriş yapabiliyor ama herhangi bi konuya bakmak istedigimde giris yapamıyordum.

Bugun sabah yeni android güncellemesini tamamladım.Bir sorun yoktu ama bir ara ön bellekteki verileri temizle dedim o andan itibaren wifi üzerinden hiç bir siteye giriş yapamıyorum, proxy ayarları ile ilgili bir yazı çıkıyor, mobil veri ile baglanmada bir sorun yok.

Biraz uzun oldu ama bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.