Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 Direksiyon Sorunu

Gökhan Okutan

Soru

Merhaba arkadaşlar 2010 model 1.6tdci Trend X focusum var, ilk defa hayatımda ford aracım oldu bundan öncekiler renault VW vs.

Şöyle bir sorunum var sorunmudur kronikmidir bilemedim,

araç sola eğimli yolda sola doğru gidiyor geç topluyor ve sol tarafa dönüşlerlerde direksiyon oldukça hafif fakat sağa doğru dönüşlerde direksiyon daha sert ve daha hızlı topluyorama düz yolda giderken kesinlikle bir çekme vs. olmuyor.

Sağ teker çukura düşünce direksiyon aynı kararlılığında hemen topluyor sağa sola yalpalamıyor,

Sol teker çukura düşünce direksiyon hemen dengesini kaybediyor geç topluyor ve sol taraf her daim çok yumuşak.

Değerli bilgilerinizi rica ederim. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhabalar aynı sorun bende de var direksiyon milinden şüphelenmeye başladım sol rot başı da olabilir araç sola çekiyor diye iki kez rot balanscıya gittim ama çözülmedi sizdeki sorun çözüldü mü? Haftasonu etraflıca baktırıcam baya sıkıntı oluyor özellikle uzun yolda...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.